Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

ahojte, ja som si dnes uzila, boli sme s kolegynou oslavit jej narodky v cinskej restike, potom big capuccino a obchody, babske kecy,... no super.

zuzicka1989

ahojte babenky!tak konecne tu mame vikend!!ako sa vam cez tyzden darilo?ja som na intraku..tam nemam net tak sa ozyvam az teraz ..ja celkom to uslo aj s jedlom hoci som sem-tam mala zase kvoli jedlu depky a v 2dni som vynechala ranajky no potom som znova nabehla na ten rezim a celkom sa mi darilo:.som aj rada..ale dnes ma zase chytala chut isrt sa prejest a vracat,no oddolala som...som rada a vy ako?

romanka

alpa
Ďakujem za radu. Určite vyskúšam. Hoci, skúšala som už nejaké probiotika /Bion3/ ale nepomohlo ani trochu. Ak ti to ozaj pomohlo, tak určite vyskúšam aj ja. Už ma tento problém trápi dlho a som už z toho zúfala. Mama sa napije kapustnice a za 2 hodinky už beží. A ja môžem vypiť neviem čo a nič. Budem nafúknutá ako balón ale na wecko nepôjdem. Som vďačná za radu, lebo už som vyskúšala ozaj všeličo. /ľanové semeno, sennu, pšenič.otruby, suš.slivky, teplú vodu na lačno, jablčný ocot, olivový olej.../

alpa

Laktobacily obnovuju crevnu mikrofloru, detoxikuju, upravuju pohyblivost criev, vytvaraju nepriaznive prostredie pre patogenne a hnilobne mikroby. Posilnuju imunitny system. Mne velmi pomohli, tiez mam obcas problemy chodit na wc, hlavne ked sme niekde na dovolenke. Konkretne tieto od SWISS stoja okolo 320.-

alpa

Ahojte .-)) Ja by som chcela poradit Romanke. V lekarne si kup Lactobacily od firmy SWISS. Su ovela ucinejsie ako od inych vyrobcov. Ja ked som ich zacala brat, tak krasne ma precistili, kazde rano pravidelne:-) Zarucene.

zuju

ahojte dlho som sa neozvala ale mali sme doma problemy, v utorok nahle operovali v Kosicicach mojho ocka na srdce. Ja som tak stabilizovane i ked velmi unavene