Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

povies mu to, ked sa budes na to citit, ja sa riadim zakonom, rob to, co citis v danej chvilke.
teraz si este robim fyzioterapiu, po ergoterapii som potrebovala aj nieco taketo, ved istota je gulomet a som zvedava na nove veci.
niecim si mi strasne blizka:-)

romana

Ja viem. Teba si najlepšie pamätám, lebo si mi hneď prvá odpísala. A tiež mi v tom pomáhaš. Vieš, mužovi som ani nepovedala, že sa mi darí. Akosi to tak necítim. Radšej som išla na fórum. Neviem... Akú školu si ešte robíš?

evcca

mam sa celkom obstojne, dnes som mala skusku z pediatrie, pisali sme, napisala som asi 6listov, dufam, ze mu to bude stacit.
citim sa roztekane, ale ide to. v poslednej dobe tu citam, ze sa ti dari, mam radost.
si len o tri roky starsia ako ja.

romana

Diky, vyskúšam. Kedysi mi to už niekto poradil, ale ráno. Chvíľu sa mi aj zdalo, že lepšie, ale potom telo akoby si zvyklo a koniec. Tak skúsim teraz večer.
Inak ako sa máš?

romana

Ahojte!
Bože, mám ďalší problém. Mám hroznú zápchu a nič mi nepomáha. Poraďte čo mám robiť? Trpím tým od puberty. Raz ma mama musela doviezť na chirurgiu v hrozných bolestiach. Dali mi klistír a...bolo. Od vtedy sa mi to opakovalo. Bola som aj na vyšetrení, všetko ok. Myslím, že jem dosť zeleniny aj ovocia, celoz. pečivo, jogurty a ... nič. Dokonca sa ráno napijem teplej vody, potom psyllium, a nič... Ja už neviem. Laxatíva si nedávam iba ak už som na tom ozaj zle. Tak raz za pol roka.. A vypijem asi 2 litre vody
Kýblik
mám 31. Dosť, čo?