Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

v ostrave som studovala ergoterapiu. baby boli fakt zlate, dost ma podrzali ked som bola pred statnicami v nemocnici kvoli ppp.
myslim, ze tam tie vztahy su ovela uprimnejsie, nez tu na vyske, vladne tu obrovska konkurencia a hlavne zavist.

jaja

evcca,teda ak spravne tomu rozumiem,ty si studovala aj v Ostrave jednu vysku a teraz studujes dalsiu?:)a co sis tudovala v Ostrave?supeeer,ked si davate take stretka so spoluziackami :)no ta kniha-hmm,to je taka bezna zivotna psychologia,ako brat kazdy den a ako sa poucit z toho co sme zazili a nemysliet negativne,lebo negativne myslienky maju obrovsku moc...ale nastastie obrovsku moc maju aj pozitivne :)inak dnes som mala uplne naniccc den...fakt....ste tu niekto?

evcca

jaja, ja a drichmanie sme nerozlucne kamosky:-)
fakt, v ostrave bolo fajn, uz teraz sa tesim na dalsie stretnutie s babami na zaciatku jula.

jaja

ahoj evcca :)tak skoro,uz?ja som nevedela v noci zaspat,lebo som spala cez den,tak som si citala psychologicku knihu,ale rano sa mi teda fakt nechcelo vstavat...inak citala som,ze v Ostrave si sa mala fayne :)

jaja

nikto cely vecer....tak snad sa mate dobre a sa vam dari :)mne sa vcelku aj dari,no skor tak pol na pol momentalne.najradsej by som sla niekam do prirody aspon na pol dna,jooj :)ale zatial sa neda....inak trochu mi uz ide nanervy toto nepredvidatelne pocasie,ale tak co uz...drzkajte sa :)

Alternativa

Veru, nam sa to krasne cita a uplne super je, ked to clovek preciti, ten krasny den - tak ako Romanka. Ozaj a vsimli ste si, ze mnohi ti ludia, co maju mozno nejake kilecko navyse, ale uzivaju si kazdy den naplno /to kilecko navyse vsak nie je podmienka :o)/, su nadherni? Suhlasim, nie su to filmove hviezdy, lebo tie casto za svojim strojenym usmevom skryvaju svoje bolacky...neliecene a nevyliecene. Pozrite sa cloveku do oci a tie vela prezradia...oci nas prezradia, nase ziale i radosti, nas pohlad "nefilmuje". Tesim sa s ostatnymi dievcatmi, Romanka, tak dotiahni dnesny fajn den pekne do konca :o). A zajtra sa zobudme vsetky do dalsieho prijemneho dna, lebo taky si ho kazda spravime :o))