Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

LadyOpium

ja idem asik do pezinka ja to jebem asik mi už len to pomôže keď ma tam zavrú a nadopjuú lékami ja už neviem ako ze životom

Alti

...a plati to vseobecne, nielen o PPP. Nema zmysel lamentovat, bedakat, lutovat sa. Treba zacat veci menit k lepsiemu. Casto je to tazke, niekedy aj bolestive, ale zmena je o to viac uzasna.
Neviem sice, ako to dopadne s nicnehovoriacou mailovou adresou, ale skusme to : obycajnebaby@yahoo.com Alebo ta adresa o nas predsa len cosi hovori, hi, hi?

ForEver?

mozte sem niekto hodit nejaky nicnehovoriaci mail a mozme si pisat cez neho. :)
alti moja, ja z teba vobec nerobim bosorku, ja sa velmi tesim :)
tak sa teda vykecam, ak mozem. :)
na zaciatku mi tato tema a pokeci s vami(hlavne ty alti, to vies) velmi pomohli, no s postupom casu som od tohto vsetkeho postupne a prirodzene odisla..a to mi mozno pomohlo najviac. zazit si realitu a obycajnych ludi s ich zivotmi a trapeniami. ziadne temy, rozhovory o ppp..stykala som sa len s ludmi, ktorym toto nic nehovorilo, a ktori nepoznali moju minulost. zacala som si zit taky ten obycajny zivot.
nechcem apelovat,aby ste odtialto odisli, len hovorim o svojej skusenosti. fungujem viac ako menej v pohode asi dva roky..a nemozem si to vynachvalit.
odtrhla som sa od vsetkeho, co ma s ppp spajalo. aj ked to nebolo vzdy lahke..lebo je jasne, ze nieco to davalo..inak by sme v tom tak dlho nezotrvavali, nie? ale suplovala som si veci, ktore mi davala ppp niecim novym a realnym. a strasne obycajnym. mam dojem (po osobnej skusenosti), ze dievcata, ktore ziju v ppp maju pocit, ze su niecim ine..ze su nieco viac, alebo nieco menej. a zivia sa v tom pocite a nechcu od neho upustit, lebo im to dava pocit byt neobycajnymi a odlisitelnymi od tohto sveta niecim v podstate velmi jednoduchym. ale ak sa chcete odlisit, da sa to aj inak. tazsie, ale o to stastnejsie. uzasna praca, studium, stastna rodina..to odlisuje a pritom je to obycajne.
zijem si svoj obycajny zivot a je mi v nom neskutocne dobre. a dari sa mi. mozno som svoju perfekcionisticku povahu konecne nasmerovala dobrym smerom.
koniec erudacie. :)
a ta kava..nechce to odvahu. mozno odvahu spoznat novych ludi? :) a vobec sa nemusime rozpravat o ppp. ved naco. ked su na svete krajsie a dolezitejsie veci, nie? :)(napriklad- aha! nasnezilo. kosa... :)

vrr

Dakujem alti, inak mrkva a jablko su prave veci ktore tu mam aj pri sebe naozaj :) Ta kava, to chce asi vela odvahy ist na nu, hm? :) ale neni to zly napad. Da sa tu nejak napisat si navsajom na email? Ci sa to neda? Lebo ked chcem kliknut na alti, ze akoze ti napisem nejak sukromne, tak to tusim nejde.

Alti

Moje mile babulky, len zo mna neurobte bosorenku, hi, hi /vidis, ForEver?, aj smajlikov robit som zabudla - Ty si ma to ucila, spominas?/. Noo, je cosi, co sa mozno ani neda vysvetlit, je to cosi medzi blizkymi ludmi. A my sme mozno ani netusili, ze sme sa pri nasich casto dlziznych rozhovoroch chtiac /mozno plati pre ForEver?/-nechtiac /mozno plati o Vrrkulke, Cry, Zuju/ zblizovali. Aj sme sa spolu zasmiali a urcite boli na Vasich lickach a klavesnici mozno aj slzicky. Verte, aj ja som si neraz pri pocite bezmocnosti, ked Vy ste si "hudli" svoje a ja tiez /lebo stale to bol len virtualny kontakt/ aj poplakala. Som velmi rada, ze nas opat cosi spojilo a viem, ze ste tu - niektore fantasticky "za vodou", niektore stale bojuju, ale raz kazda, ktora chce, tento boj vyhra. Idete po krokoch, ale inak sa to neda. Cry, tieto slova su specially for you. To nefrazujem, tak to citim a je to tak. Nech ste kdekolvek, posielam Vam kazdej batoh energie /ked mi tak fandite, ze to viem, hi, hi/. Vrrkulke specialne pribalujem struhanu mrkvu s jablkom /sup, uz to mas - mile, ze si na nasu on line postu pamatas/. Cry, si ma potesila, ze studujes. Evcca je mamina, to je uzasne. neviem priradit nick palinnna - pozname sa zpred rokov?ForEver?,cas leti, mame si co rozpravat, tak sa ozvi. Mas dobry napad, mozno raz vyjde aj spolocna kava viacerych dievcat, prida sa, kto bude mat chut. Ze by aj Vrrkulka, hi,hi? pekne snicky Vam vsetkym.

vrr

Tak toto je fakt sranda forever, a ja som tiez mimo SVK :D heh..a drzim sa uz takmer 3 mesiace inak. To tym ze nie som doma kde je stale kopa jedla. Co si nekupim to nemam :D a snazim sa si kupovat aby som nemala zasoby.

ForEver?

alti, tak to je sila :)) ako pisala vrr, asi ma tiez pritiahla tvoja energia..totiz tiez som tu nebola uz cez dobre dva roky. :) sranda.
mrzi ma, ze sme sa este nestihli stretnut, ale som zas mimo svk, tak potom musime nieco dohodnut operativne.
a mozno by nebolo uplne od veci, keby sme na taku kavu zasli vsetky z toho stareho fora...
a mam sa vynikajuco. aby som nezabudla :)

ladyinred

čauko Cry, len to prosím nevzdávaj, si už na dobrej ceste, nevracaj sa z nej, veď to odhodlanie je už polovica úspechu...držím Ti palce, Ty si silná, zvládneš to ! :-)

[zruseny22]

ladyinred, ďakujem.

Dievčatá, ja mám takú chuť vzdať sa. Necítim sa dobre:-( Neviem čo mám robiť, cítim bezmoc:-( Neviem sa zbaviť depresií, úzkostí:-(