Otec je proti tomu

Príspevok v téme: Otec je proti tomu
Didaa19554

Ahojte. Mám 15 rokov, a mám priateľa. Všetko nám klape, až na to, že môj otec je proti tomu aby som niekoho mala. Veľmi rada by som ho zobrala k nám, zoznámila s našimi, pretože rodičia a on sú pre mňa tí najpodstatnejší, ale otec nechce ani počuť o žiadnom chalanovi. Viem môže to byť preto že som jedného mala keď som mala 13, chodil k nám, spával u nás, pomáhal otcovi, ale vyspala som sa s ním vtedy, viem, viem bola som veľmi mladá... ale to je to čo bolo, no a boli kvôli tomu problémy, a teraz otec nechce aby som s niekým bola, kvôli tomu aby sa zas niečo nestalo. A neviem ani ako to mám povedať priateľovi, keďže sa hanbím povedať mu to takto, na koľko si ja s jeho rodičmi rozumiem. On sa chce už s našimi zoznámiť, ale stále si hľadám výhovorky, že sú v práci, a pod. Poraďte mi prosím, fakt som už zúfalá. Viem že má právo báť sa, ale mala som už 15, už nebude protizákonné nič. Pretože vtedy boli problémy s políciou, a tak... Ďakujem. A prosím Vás vynechajte si komentáre typu: "Pre Boha, v 13:O". Viem spravila som chybu, ale som len človek, a trápi ma iná vec... Ostatným vopred pekne ďakujem.

lost

Aja02

Suhlasim s tym ze to predstavenie je lepsie ako klamanie ze s nikym nechodi atd, lebo to jej nevydrzi dlho :D

Ale nesuhlasim s tym, ze sex nema nic spolocne s IQ :D

Alebo to skusim trochu do extremu, ale tak aby som nevyznel rasisticky, zda sa ti, ze ista skupina dobyvatelov u nas na malom Slovensku nema nizsie IQ ? Zhodou okolnosti TÍ su ti ludia, co ani nie ze dotiahli predcasny sex zo zapadu, ale ho tam rovno exportovali :D A v tych kruhoch je vek 15 uz vekom kedy sa promuju deti v skolkach.. :)

Cize podla mna to ma dost s vychovou a IQ zaroven, kde mam pochybnosti je cisto len vychova alebo cisto len IQ, lebo oboje su dolezite na zdravy rozum..

Vychova preto, lebo to je kreslenie rodica na prakticky prazdy papier (dieta) a IQ preto, lebo to je to, co mu pomaha rozhodovat (vychova), ak za neho nerozhoduje v danom case rodic , lebo je nepritomny.

Proste NIEKDE chyba byt musi, NIEKTO chybu spravit musi. Inak by nenastala chyba :D
tak bud rodic tj. vychova
alebo dieta, tj. IQ

logicky mi to nedava inak zmysel :D

Aja02

Dadula, neprehanam. To len ty a niektori dalsi sa tu tvarite ako najsvatejsi. To s tym fajcenim a pitim bol iba priklad, ale zrejme si ho nepochopila.
Co ma to dievca teraz robit? Ma byt sama do 20 a drzat celibat? Aspon ho chce zoznamit s rodicmi, a to je dobre. Vzdy je to lepsie ako klamat im. Tu chybu, ktoru spravila uz nezmeni. Co sa stalo, stalo sa. Uz to nenapravi.

Inak, neviem, co ste sa tu pustili do Misa. Ved len poukazuje na to, co je pravda. Dnes je uz uplne bezne, ze 15 rocne dievcata maju sex za sebou a nema to nic spolocne s vychovou ani IQ.

lost

miso 21

"trend zo zapadnej europy - kazda generacia posuva hranice"

A kolko mas potom rokov, ked si myslis, ze toto je OK?
Ak nie 20, tak 28?
anyway -
Stavil by som sa, ze nie dost na to, aby si mal 15 rocne deti, alebo aj ked, tak nie dceru. A dam na to 10 000 Eur ;)

15 je proste malo na sex a to je fakt, alebo to poviem takto - to ze sa 15 rocnemu postavy, este neznamena, ze je prirpaveny..

Alebo chces, aby sa nova generacia dobrovolne zdegenerovala? Nemozes do nej zasahovat? A ak nie, tak preco do nej moze zasahovat ZAPAD? O co je zapad viac, ako MY tu na tejto pode ?! Zapad mi moze vyliezt na hrb..

miso 21

ja som niekde napisal ze podporujem sexualny zivot 15 rocnych?? citajte radsej ... nejako vam to nezapina niektorym :DDD... ja len poukazujem na trend ktory tu zacina byt bezny ... trend zo zapadnej europy ked deticky vysedavaju po baroch popijaju , sexualne ziju .... kazda generacia posuva hranice ... a 20 teda nemam hoci by som nebol proti :D

Dadula56

Misko, ved ja som ani nepredpokladala, ze si pubertak,len to, ze davas take rady. Co je v podstate este smutnejsie,lebo ta uz ani ten vek a hormonalne burky neospravedlnuju.
Je mi jasne, ze si osvieteny mlady muz okolo 20, podporujuci sexualnu revoluciu u 15 rocnych a mozno aj mladsich. Ked budes mat vlastne deti, alebo si to budes aspon vediet predstavit, budes to vidiet troska inak. Bezne sexualne zijuci 15 rocni sa vyskytuju, o tom niet pochyb, ale to je vascinou sposobene chybami vo vychove, nedostatkom zaujmu rodica o deti, neschopnostou dat dietatu zivotny smer a naucit ho spravnym hodnotam, pripadne nizsou inteligenciou. Do takychto komunit nemam zaujem sa zaclenovat.

winki

Miso....podľa teba je naozaj správne žiť sexuálne už od 15tich????
Tu nejde o to, že by sme tu boli puritáni, ide o to, že tieto deti si nedokážu uvedomiť následky svojich činov. V 15tich príde o panenstvo, možno ju čaká x neželaných tehotenstiev, stretne x chalanov, čo ju využijú len na sex. V 25 si bude trieskať hlavu o stenu, že ju každý pokladá za kurvu a má zničený celý život, lebo ani jeden slušný chlap jej nevenuje pohľad.