Otec je proti tomu

Príspevok v téme: Otec je proti tomu
Didaa19554

Ahojte. Mám 15 rokov, a mám priateľa. Všetko nám klape, až na to, že môj otec je proti tomu aby som niekoho mala. Veľmi rada by som ho zobrala k nám, zoznámila s našimi, pretože rodičia a on sú pre mňa tí najpodstatnejší, ale otec nechce ani počuť o žiadnom chalanovi. Viem môže to byť preto že som jedného mala keď som mala 13, chodil k nám, spával u nás, pomáhal otcovi, ale vyspala som sa s ním vtedy, viem, viem bola som veľmi mladá... ale to je to čo bolo, no a boli kvôli tomu problémy, a teraz otec nechce aby som s niekým bola, kvôli tomu aby sa zas niečo nestalo. A neviem ani ako to mám povedať priateľovi, keďže sa hanbím povedať mu to takto, na koľko si ja s jeho rodičmi rozumiem. On sa chce už s našimi zoznámiť, ale stále si hľadám výhovorky, že sú v práci, a pod. Poraďte mi prosím, fakt som už zúfalá. Viem že má právo báť sa, ale mala som už 15, už nebude protizákonné nič. Pretože vtedy boli problémy s políciou, a tak... Ďakujem. A prosím Vás vynechajte si komentáre typu: "Pre Boha, v 13:O". Viem spravila som chybu, ale som len človek, a trápi ma iná vec... Ostatným vopred pekne ďakujem.

miso 21

ach boze clovek tu napise nieco z recesie a tupe hlavicky sa toho chytia :DDD a pre niektorych ja mam od pubertaka daleko ako vy od inteligecie :D zijete v utkvelej predstave "veku"... dnesne deti ziju sexualne od 15-tich ... je to bezna prax .. tak vylezte z tych dedinskych ukrytov a chodte medzi ludi a budete vidiet ako to je ...

citajteriadn

Neviem, podľa mňa ten prvý nebol ani jej rovesník ani priateľ, možno nejaký rodinný známy , o dosť starší, a ten sex iniciovala ona. Lebo nepíše nic o tom že by s nim chodila , len že k nim chodil pomáhať otcovi a prespaval tam. No a ona nepíše že chce aby tam terajší priateľ prespal, len že ho chce predstaviť a boji sa.

winki

Mňa len zaráža, kde bol jej otec vtedy, keď u nej v trinástich prespával chalan????????

Inak predstaviť priateľa rodičom, to má ešte aspoň dva roky času. A aby u Vás prespával? Toto môžeš rodičom navrhnúť tak po ročnom vzťahu a po 18nástke.

vikisssssx

poviem ti tak...tak ti treba! sorry ako ale ja som dostala zaracha ked som raz v 13tich nezdvihla telefon ocovi o SIESTEJ vecer v lete ked som bola vtedy s frajerom nieze aby u nas este SPAL, ty kokos :D mala si velmi tolerantnych rodicov podrbala sisi to mas smolu
byt tvojim ocom nepustim k tebe domov chalana kym si nenajdes vlastny byt.
ze vraj 15 rokov :DD

Leela333

Nikto sa tu do nej nenaváža ani jej nenadáva. A ani jej nikto nekáže sex až po svadbe. Akurát podobne ako M25 pochybujem, nakoľko to myslí vážne, skôr to dodala len pre lepší dojem.

M 25

hej, ktovie, ako velmi a naozaj a uprimne to dotyčná lutuje ! sú to len prázdne kecy! obyčajná pubertáčka, ktorou lomcujú hormony a nevie, čo skôr