Bludny kruh..

Príspevok v téme: Bludny kruh..
Bludnykruh

Som psychicke na dne.Neviem ako to mám písať ale som zistil že mám viacero porúch.Proste mám sociálnu fobiu,úzkosť,som introvert,melancholik,mám depresie a nizke sebavedomie,a nemám na to dovod lebo vyzerám dobre(druhý povedali).Ráno vstanem,nič sa mi nechce,žiadne plány,akokeby prázdna hlava bez zaujmu a chuti.Naoko som ale normálny,nedávam to najavo snažím sa to maximálne zakrývať,preto to až tak nevidno,no vo vnutri sa velmi trápim.Kamarátov mám dosť,velakrát ma volaju von ale velakrát odmietnem a sedím doma,uplne mi uteka život,nemožem si nájsť ani priatelku.Vlastne ani nehladam lebo po čase by zistila moju skutočnú povahu a odišla by odomna.Idem k psychiatrovi a ani neviem kde mám začať čo mu začnem rozprávať.A mám otazku,može tieto vedlajšie veci ako melancholia a depresie sposobovať iba socialna fobia?.Velakrát sa bojím vynsť medzi ludí,niečo vybaviť,mám strach že ma sleduju,pozeraju na mna,hodnotia ma.Uplne ma to niči

DzanaFX

...presne ako ja...:-/ Ak by si si našiel priateľku, možno by Ťa to zmenilo, ale som na otm tiež tak, že tiež ani nemám chuť vôbec nadväzovať kontakty...