Chronicka faryngitida

Príspevok v téme: Chronicka faryngitida
hike

Ma niekto z Vas problem s touto chorobou?Ja mavam dost caste zapaly hrdla pocas roka aj niekolko krat.Na orl mi povedali ze mandle mam v poriadku ale aj napriek tomu mi pri diagnoze svieti Pharyngitis chronica a tonsillitis chronica susp.Ja hnisave anginy nemavam vobec len cele hrdlo mam da sa povedat pocas roku cervensie,suchsie a aj bohatsiu cievnu kresbu.Tym padom je moja sliznica dost oslabena a schytam pomaly kazdeho bacila a potom som uz jasny.Dost mi vadi aj studensi vzduch aj napriek tomu ze dycham nosom.Imunologicke testy mam tiez za sebou ale tam sa nezistila nejak vyrazne znizenu imunitu.Dost mi to komplikuje zivot hlavne v praci kedze mavam caste vypadky a koncim na pnke s liekmi.Aj teraz uz mesiac mam hrdlo zapalene a nie a nie sa z toho dostat.Uzivam kalcium sirup,pastilky tantum verde a kloktam a preplachujem si nos slanou vodou.Je mi jasne ze ked je nieco raz chronicke tak tazko nieco s tym robit ale ak by ste mali nejaku radu a napisete par riadkov budem Vam vdacny.Ahojte