Biele zuby

lubooo

pouzivam bielu perlu, je to zazrak.. :) kupite to v lekarni za 8 eur... neboli to , treba si zvyknut na nasadky, a dava sa to na 30-60minut denne.... vysledok sa mi dostavil asi za 12 dni...

jaja

Dámy prepáčte, preberte sa!Farba zuba je vec genetiky a keď ste ju nedostali do vienka od prírody,tak každá snaha je ničenie zdravej skloviny!!!Zuby môžu byť zanesené od fajčenia,kávy,červ.vína,liekov,čo je povrchvá záležitosť,ktorá sa dá vyčistiť.Ale zub sa skladá s trstiev a svoju farbu má aj zvnútra.To je dané.Ak si bruneta,darmo sa budeš odfarbovať.Blond vlasy nedudeš mať nikdy.Len si ich zničíš od peroxidu.To sa stane aj s tvojimi zubami. !!!

jok

Prosim, len ziadnu sol!!! Ani bielu perlu, ma velky RDA, treba si vsimat na obale bieliach past RDA, to je abrazivita pasty. Ziadna sol, citron a podobne, sklovinu mate len jednu. Zuby sa umyvaju az 1hodinu po jedle, inak si skodis sklovine, ktora s jednom makkne. S medzizubnou kefkou musis nielen horedole, spravne je do stran, az ked mas ocistne boky zuba, teda cely povlak je prec, si mozes zuby umyt, az vtedy si zuby fluoridujes a dasno dezinfikujes. Odporucam navstivit dobru dentalnu hygienicku a pytat sa jej.

suns

no napr. spodne zuby - ides s tou kefkou kolmo uplne dole k dasnu, kde ti zacina zub a pomalu sa ju tam snazis strcit... a potom len tahas hore dolu... ak ti budu krvacat dasna, po par razoch to prejde...

_katka_

Vie niekto poradit ako sa pouziva ta medzizubna kefka? Neviem si predstavit, ako si ju mam prestrcit medzi zuby, ved tadial prestrcim tazko aj nit.

iwka56

Biela perla...kazdy si ju chvali..od buduceho tyzdna vyskusam i ja...a potom budem mudrejsia :) ...(lebo inak mam pocit ze zuby maju strasnu farbu,tak treba vyskusat vsetko)