Ospalosť, slabosť

Golem

Tazko popisat cim to moze byt moze to byt pocasim,zivotospravou problemy s nejakym organom vsetko kazdy problem v organizme sa prejavuje slabostou a unavou ;) Tazko povedat o co ide ;)

Ivka 1

Trasenie rúk,slabosť, pocit na odpadnutie môžu byť príznaky hypoglykémie. Máš dostatočný prísun tekutín ? Keď sa Ti stav zlepší, nezlepšuje sa po požití niečoho sladkého ?

luciano

Zdanlivo bezdôvodná únava môže mať veľmi rozmanité príčiny. Od zlej funkcie pečene, štítnej žľazy, alebo to môže mať aj psychosomatický pôvod. Odporúčam absolvovať komplexné lekárske i psychiatrické vyšetrenie a na jeho základe stanoviť stratégiu liečenia.

PaSi

Presne, ako pise PsychoPrincess, resp. by som doporucila si dat urobit aj testy na chlamydie a boreliozu u OL. Pre ne je typicke busenie srdca, unava, ospalost atd.

PsychoPrincess

Únavu môžu mať na svedomí problémy so štítnou žľazou... alebo aj tetanický syndróm (tetánia) - obzvlášť, ak ťa trápi aj trasenie rúk...

Lulu2011

Blondula - tie rady su dookola o tom istom, mna to uz trapi roky a vyskusala som kadeco unavena som zhruba 14 rokov uff