Prehanam so ziarlivostou?

Príspevok v téme: Prehanam so ziarlivostou?
ali1

Ahojte

priatelovi som nasla nahe cudzie zeny,vie velmi dobre ka som ziarliva a to je vacsina dovodov nasich hadok v poslednom stvrtroku....nedala som mu ani pusu pred odchodom napisala skaredu sms a ked som zbadala tie ftky odsada som si od neho ....

prehanam?ja osobne s neviem predstavit ze by som mala v mobile nejakych nahych alebo polonahych muzov,naco mi ?

poPotvorka I

nie Lulita ..ja som bola vzdy tolerantna .... tu nejde o prsia
ja si proste myslim ,ze muzov "drobnosti" az tak nezaujimaju ,skor sa zameriavaju na celok

Lulita

dokonali princovia nie su, tak ako nie su dokonale zeny, ale su menej dokonali princovia, takmer dokonali, alebo naopak total antiprincovia :)) je na zene, co si vyberie

poPotvorka I

tak v mobile by to nemal mat hlavne nie ,ak ti to prekaza ...aj ked mne nevadi ,ked muz pozera na obrazky nahych zien, nie som jedina zena na svete .... v tomto ohlade som tolerantnejsia a nie som frustrovana pohladom na pekne zensku tela ako poniektore ,pride mi to smiesne ,ak si zeny myslia ,ze jej priatel nezavadi pohladom na inu zenu :)

mara

ahoj ali1... chcela by som sa ta spytat takto po roku ci si este s tym chalanom? ako si to riesila dalej? ja mam totizto taky isty problem ako si opisala... nejde tu ani o fotky ako tak o to ze mam tiez pocit ze ho ine zeny viac pritahuju ako ja... som s nim uz nejaku tu dobu a ked sa zamyslim nikdy som sa necitila pri nom taka sexi ako to co vidim ako sa obcas kukne na ine baby... neviem cim to bude? tiez by som povedala ze som prehnane ziarliva... ale som zvedava ako si ty pokrocila?... tiez si neviem predstavit ze by som s tymto pocitom mala zit cely zivot... a najhorsie je za ani neviem co mam robit pretoze to neviem ani porovnat s nikym a snicim jedine so vztahmi ktore maju moje kamaratky a zname ale to co vidim ani jedna nie je v ruzovom... preto sa natiska otazka ci naozaj vobec existuje princ na bielom koni??? na co su taketo sproste rozpravky? preco na tom vyrastaju dievcatka? ked je to totalna volovina? a potom cakame co vlastne ani nieje splnitelne... radsej by som vyrastala v realite... a teraz ked som starsia by som zvaladala taketo hluposti iba ako hluposti a nie problem...

ali1

aHOjte kocky

shlasim s vami plne. Vydiskutovali sme si to,ja som sa ho opytala ci mozem aj ja mat taketo fotky,nepacilo sa mu to.Takze si fotky hned vymzal. Mam problem so sebavedomim ako sa tu spominalo,je to cista pravda.Ano,stalo sa mi ze na diskoteke bola jedna slecna uplne super postava,priatel je sportovec tak si to vsima a zaujala ho ta zenska ....bola aj sexi oblecena,necduddujem sa. bolo to presne pred rokom a hned po tej diskoteke asi mesiac na to som zacala cvicit,makat,nech sa mu tiez tak pacim,ale ja nikdy nevnimam ze by ma tak pochvalil alebo proste nemam pocit,ze ho uplne pritahujem. Tymi fotkami som to prenala,videla som ich uz ale netakovali ma to,vela veci sa od doby kedy som fotky videla podiali,cize skr to vsetko som sa takto chovala,nakopilo sa vsetko v mojej hlupej hlave a tak mi vadi uz asi aj jeho sestra-ironicky napisane.Musim sa uvedomit uz...som strasna :(

m,mlk

Keď je niekomu jedno, že partner má uložené také fotky, tak dobre, je mu to jedno. Ale ak to niekomu vadí, tak nech s takým partnerom nie je. On sa nezmení a tebe to bude vadiť. Je dosť mužov, ktorí toto nepotrebujú. Napriek tomu, že sa hovorí, že také veci robí každý chlap. Je to hlúposť vymyslená na ospravedlnenie tých, čo to robia.

jahodka123

Ak sú to obrázky stiahnuté z google, tak by som nerobila scény. Pokial mu to poslali nejaké herečky zo socialnych sietí, s ktorými komunikuje/koketuje, to už by som spravila prievan