Potratila som...

bella12

EternalSorrow, je mi to ľúto, že si v tejto situácii ostala bez podpory otca dieťatka. Takýmto bolestným spôsobom si sa dozvedela, že Tvoj priateľ nebol ten pravý pre Teba. Verím a prajem Ti, aby si v budúcnosti našla milujúceho muža, ktorý Ťa neopustí ani v tých najťažších chvíľach, a spolu s ktorým sa budeš radovať z vašich detí. Teraz to však musí prebolieť ...

3nttt

vsetko sa pre nieco deje. dieta ma byt radost a nie spojivko s nejakym debilom ktory ta neha ked otehotnies. neboj to casom prejde. v kolkatom tyzdni si bola?

EternalSorrow

nemam este manzela mam priatela teda mala som...ked som mu úpvedala zte som tehotna rozisiel sa so mnou...to dietatko bolo jedine co nas spajalo...objednana som psychiatrovi zajtra na deviastu tak uvidime

lele7

Ahoj, mne sa pred dvoma rokmi stalo presne to isté. Prišla som o dieťatko. Veľmi to bolelo, a nebudem klamať bolí to aj teraz. Oplakala som ho a či chceš, či nie...život ide ďaľej. Hlavu hore, strašne Ti držím palce, nech to rýchlo prebolí. Bábatko ešte mať budeš, len tomu treba veriť :)) Držím palce

jemitoluto

boze zlatinko moje, strasne mi je to luto :( :( keby som vedela, akymi slovami ta utesit...take slova neexistuju, musi to preboliet :( i ked teraz to vyzera nemozne...mas aspo niekoho blizkeho pri sebe? hlavne nebud sama teraz

pan d.

Tak to mi je ťa strašne ľúto. Mala by si zájsť k nejakej dobrej psychiatričke, aby ti na nejaký čas predpísala antidepresíva, ak sa nechces psychicky zrutit. Ak sa zosypes, tak sa budes z toho velmi dlho vymotavat a to asi nechces.

bella12

EternalSorrow, v tejto situácii nemôžeš nič robiť, len to dieťatko oplakať. Niekedy sa udejú veci, za ktoré nemôžeme a nám ostáva ich len prijať. Daj dieťatku meno a odovzdaj ho Bohu, On sa oňho dobre postará. Toto obdobie smútenia za dieťaťom istý čas potrvá, ale nie je dôvod na zúfalstvo. Život pôjde ďalej a neskôr, keď sa telesne dáš do poriadku, sa môžeš pokúsiť s manželom o ďalšie dieťatko.