Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem elastické ovínadlá do pôrodnice?

Domca38

hmm..no asi to fakt nepotrebujem lebo som bola v stredu na merani v nemocnici a ked som sa spytala na to ci to treba tak vsetky baby tam povedali ze maju plne tasky ale úplne zbytocne...

Blondula

ja som rodila cisarskym a o ovinadle som nikdy nepocula :DD a nie ze to este odomna ziadali :DD ...ani to nebal,lebo naozaj vela veci nepouzijes !! napriklad "saticky"-kosielky pre babo,som tiez nepotrebovala !! dietatka mali nemocnicne kosielky a az pri odchode som si dietatko obliekla do jeho vypratych a vyzehlenych habtacikov :P

nefinka

ja som rodila vo februári.do nemocnice som si brala napratanu tasku veci co mali pisane na stranke, ze treba si zobrat, nakoniec som z toho viac ako 98 percent nepotrebovala a take nieco ze ovinadla to pocujem teraz prvykrat:)

pe84

a to by naco malo byt, ja som pocula len o tom, ze zeny, ktore maju krcove zily, tak im sestricky obviazu nohy, ale to je fakt vynimka... myslim, ze si to chystat nemusis...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.