Je čierna sexi? Čo nato muži?

Joo

milli .... ta jednotka ma nejak vela v gatiach (to asi ten komp dopomohol ) a ta poza nooooooo hmhmhmmm ;) ..... ale nie zartujem ,celkom fajn ,teda ujde
osobne poznam ovela ovela krajsich

Joo

vsak ja viem milli ,ze my skor muzov ,ale nikde som nenasla nieco prirodzene muzske ,bez zbytocnych poz ...... mohol by sa beskyd urazit ,ze sem davam vyrobenych kompom :)
a predpokladam ,ze zakladatelka temy je zena a pyta sa na spodne pradlo pre zenu nie muza
a naposled ja mam blizucko k lat. amerike ,sama som taky mix nakolko mam maminu cudzinku ...... tak asi preto ta tmavsia

beskyd by nam mohol sem hodit nejakeho prirodzeneho fesaka v ciernom sexi pradle ,ked uz ste ma tu dojeb*ali za tie baby :)

milli11

Popravde, zeny ma velmi nezaujimaju. Ale ked uz, viac sa mi pacia zeny s hnedymi vlasmi a bielou pokozkou. Nie taketo tmave ciganocky ci spanielky. Mna zaujimaju muzi. Ale muzi sa mi zas pacia blondaci. :)

beskyd

pochopitelne ze prioritne riesim zenu... to len pre vas zeny je dolezite do akej pozy je zaobalena:) veru, mal by som si davat vacsi pozor kde prispievam:)

Joo

to mi je jasne milli ,ze suhlasis s beskydom .... ach ta ziarlivost :)
to tak chodi ,ked ma zena ohodnotit PEKNU zenu
..beskyd ja som nie z BA ,tak klud :DDDD

Joo

:DDDDD beskyd zlaty ,ale mi tu piseme o farbe spodneho pradla ,nie zenskej ,aspon ja som myslela spodne pradlo ,nemozem zato ,ze ty čučiš po ženskej a nehodnotis pradielko ;)

beskyd

fuj ako sem mozte davat taketo fotky akoze zien ktore vyzeraju ako vyrobene kompom? to uz fakt ked dneska poviem slovne spojenie "prirodzena zena" tak sa na mna kazdy pozrie ako na mimozemstana?? ved hento vam dokaze vyrobit aj pocitac.. ale ked ste svoje, to nedokaze nikto iny. alebo o to tu dnes uz nejde? otras fakt..