gynekolog-zilina

opička

Ahojte, rada by som sa spýtala premýšľam nad Kianičkom alebo Paučinom fakt si neviem vybrať ... a surne ho potrebujem ... za každý komentár Ďakujem :D

klarus

ahoj posim vas poradte mi jaky je dobry doktor doktorku tu ne to jsem mela a to uz nikdy nechce nemam dobre skusenosti.ale na bratislavke tam je doktor dobry ci ne ja jsem prijela z boleslavi a hledam ginekologa nejake ho dobreho diky za odpovede ahoj

britka

Ahojte,som tu prvý raz a chcem sa spýtať na Dr.Laniho. Mám u neho kartu ale ešte som u neho nebola. Musím sa objednať dopredu ked chcem isť na vyšetrenie alebo stačí len prísť? Platí sa za telefonické objednanie? Ďakujem vopred za radu.

balabanka

T.č. jedine Paučin. necakas v cakarni dlhsie ako 10min., pristup doktora i sestry skvely, prijemne prosdtredie a dobra poloha. asik najlepsie, co je v ziline

ojka

zilina22
no niektoré moje kamaratky k Dr. Lanimu chodia a kriveho slova na neho nepovedali,...Ja som zasa veľmi spokojná s Dr. Paucinom, v ZA je asi od minuleho roka a nemá ani vela pacientiek. + má sestričku, ktorá je veľmi milá ((-:

totedanie

Kianicka__to nemyslite vazne. neviem teda ci robi este lekara futbalistom, ale ked robil tak ich vykrmoval historkami z gyn. ordinacie. Nemozem si pomoct, ale odvtedy ked ho vidim, je mi z neho na grc.