Zmena v sexualnom zivote..

Príspevok v téme: Zmena v sexualnom zivote..
zuzulinka

chcem sa spytat, s priatelom sme spolu uz 1.5 a pozname sa cca. 3.5 roka.. na zaciatku sme mali uzasny sex a vasen a vsetko bolo super...teraz sa milujeme dosta malo, mozno tak raz za tyzden a to aj pocas toho sa obcas stava ze mu zmakne, spadne a k vrcholu sa nedostane ani jeden z nas. Stale opakuje ako ma miluje a mrzi ho to..neviem co si o tom mam mysliet. Este som nezazila zeby makol pocas aktu... aj ked je pravda ze ma teraz tazke obdobie, stresy v praci a tak... neviete nejako poradit???

Ask

No však problém je rozanalyzovaný a je jasné kde je problém. Tvoje vzťahy nie sú založené na láske ale na sexe. Tak proste tohto starého pošli do riti, netvár sa, že ho ľúbiš, nájdi si inú nabíjačku a užívaj si 2-3x denne :) proces môžeš následne zopakovať a opakovať stále a je po probléme :)

zuzulinka

to si nemyslim slota... nie som jedna z tych nudnych zien. Vsetky moje byvale vztahy boli velmi vasnive, milovali sme sa aj 2krat - 3 krat denne... takze v tom to asi nebude. A nezaujima ma iba jeho vtak. Toto je forum a ludia to vyuzivaju na debaty o ich problemoch. Toto je moj problem, ak neviete normalen poradit a hned bud urazate alebo utocita tak sem ani neodpisujte

Slota

vies no muzi su lovci najdu peknu zenu potom sexuju ako by to bol posledny den v zivote a ked sa najedia nezaujem.Ja osobne mislim ze keby mal inu hned sexuje od rana do vecera

Ask

Možno má nejaký problém, možno ho niečo trápi a teba zaujíma jedine jeho vták, či mu stojí alebo nie, no si smiešna proste. Napíš koľko máš rokov a tým to asi celé zaklincuješ.

Ask

Ak sa to nezmení a nebude mu stále stáť, tak to ukončíš, no ty si ale pekne povrchná :) a ešte niečo o láske tuna ideš rozprávať? ty nevieš čo to je moja :)

zuzulinka

no nie, praveze ja mam rada take hracky ale on nie. priklada to stresu z prace... tak uvidime...ak sa to zmeni tak ok..ak nie tak to ukoncim...

Slota

No uz po 1.5roku mu makne a raz tyzdenne asik o nevzrusujes a bude to horsie a horsie zachvilu nebude s tebou sexovat vobec

M 25

experimentovať.. skúšať niečo nové.. rozprávať sa, čo vás láka, čo chcete vyskúšať.. zmena miesta, niečo vzrušujúce, použiť nejaké hračky..