Mam prilis velky penis a nemozem ho tam dostat...

Príspevok v téme: Mam prilis velky penis a nemozem ho tam dostat...
Bruno333

Mam tento problem...asi mam vacsi penis ako je obvykly a pri sexe to moze byt dost problem. Jednoducho sa nemozem zmestit do vaginy...co s tym? Mal som iba jednu zenu v zivote, do ktorej som ho strcil bez problemov, dokonca som ho ani necitil...neviem asi mala vacsiu vaginu...ale vacsinou s tym bol problem...prosim vas co sa s tym da robit???

kokutek

mam podobný problém !! Moje pérko meria neceleho pol metra a nemožem ho tam dostať :( ked som nadrzany musim honit s fotbalovymi rukavicamy a dat si respirator lebo geno strieka ako z hadice !! :(
prosím o pomoc súrne. ___0944041242___

xxxy

s tým nič nespravíš ... ak má partnerka o dosť menšiu ako ho máš ty, tak to nasilu iste nemôžeš robiť - by si jej veľmi ublížil (ale o tom asi vieš). Skúste do zadočku, tam by sa toho malo vtesnať viac. Ale problém je, ak ho máš hrubý. To už ti potom nepomôže nič :/. Ja som mala jedného čo mal tiež veľmi veľký ale celý sa dnu nedostal, mal však potom inú a s tou sa to dalo. Takže buď sa s tým zmieriš, alebo treba štretnúť väčšiu .... :/

anastasia

a hlavne dbaj na predohru...ako tu uz odznelo, inak je pripravena zena ak ju "nazhavis" a ina ak sa ponahlas.. a vy muzi si myslite ze zena je pripravena po minutovom bozku... :-/