KABALA - aké máte skúsenosti?

M 25

mne sa tie prečačkané ani nepáčia, mám takú obyčajnú hodvábnu šnúrku .. hej, to máš pravdu, že napísať môžu čokolvek, ale zatial som spokojná :)
ale vyskúšam aj ten tvoj spôsob..

Joo

ano viem ,vela ludi sa ma na to pytalo ,ze co to mam na ruke a preco to nosim ..... na papier napisu cokolvek ,len aby sa predala aj ,ze je posvetena .... nemozem sice potvrdit ,ze moja ma vacsi ucinok ,ale ked som si jednu kupila ,mala som cudny pocit ,tak som sa vratila k tradicii ...... ono tie co sa kupuju su take vycackane skor pre vzhlad

Joo

mne mamina uz daaaavno (este ,ked som bola mala) viazala cervenu snurku ,ktoru sama plietla .... takze ja ju mam stale na ruke ,ked sa roztrhne posle dalsiu
tato snurka by vraj nemala byt kupovana ,ale urobena a viazana na ruku niekym ,kto vas ma rad ...... staci na to bavlnka
sama neviem ci mam verit ucinku tej snurky ,ale ked sa mi roztrhla a ja ju na ruke nemala ,stala sa mi taka hrozna vec .... od vtedy ju mam stale a citim nieco ,co neviem ani poriadne charakterizovat

M 25

milé spojenie :))
tento, čo mám sa zatial "drží" ..takže už je to okolo mna možno kludnejšie.. ale hej, tá psychika, cítim sa silnejšia s ním.... :))

anjelik

Milli, jasné, že je to len a len o psychike. Indiáni majú tzv. totemové zvieratá. Ty máš svoj náramok. V oboch prípadoch ale ide o to isté. Ty sama si *oduševňuješ* svoj náramok a tak dodáva silu tebe samej. Lebo si to ty, kto ťa podporuje.;o))

M 25

ja to mám už niekolko mesiacov .. už druhý, prvý sa mi po čase roztrhol (ževraj bol už "plny" ) zaujímavé :)
mám druhý.. nevieml či to nejako funguje, nosím to.. je to o psychike si myslím .. :) ale mám pocit, že ako ho mám, je mi nejak inak :)

LETICIA

no ja si to planujem ist v piatok kupit, nechcem take z netu, mavam dost casto z oci, aj ked mozno vela ludi nato neveri, ale pred vcerom som take schytala, ze som myslela, ze je po mne. citala som nieco, ze ma to mat na naramku ruku hamsa a oko. iez sa o to zaujimam, aj maly ruzanec si planujem kupit naramkovy, ale chcem to kupit v shope.