Nechcem jest

Príspevok v téme: Nechcem jest
eminemka

Chcem na mesiac prestat uplne jest kolko by som mohla schudnut ? lebo takto to uz dalej nejde stale sa len prezieram a nutne potrebujem schudnut ved ked zomrem nic sa nedeje aj tak ma to tu nebavi. Takze je mi jedno co sa so mnou stane. A este jedna otazka ako potlacit hlad aby som nebola hladna ?

winki

A čo jedávaš? a koľko toho jedávaš?

Minule dávali jednu reláciu kde jedna pani nedokázala schudnúť aj keď jedávala ovocie a zeleninu, no a zistili, že síce má príkladný jedálniček ale tak obrovské porcie, že príjima viac kalórií ako spaľuje.

eminemka

ja rada chodim do fitka kazdy den hodinu cvicim no ziadne vysledky. a teraz ked nebudem mat energiu tak ani do fitka nebudem moct chodit ale doma budem cvicit ked sa nieco stane tak aspon odpadnem doma

PaSi

Oukej, vies co, skus vydrzat nejest, ja neviem, povedzme dva, tri dni a uvidis :o) Myslim si, ze uz po jednom, dvoch dnoch by Tvoj 'skvely' plan zlyhal...

winki

Vieš ako všetkým dokážeš, že si niekto? Že si osobnosť?
Zapri sa, začni behať, kup si pernamentku do fitka, na zumbu, na jogu alebo ja neviem čo ťa baví. V obchode si všímaj len tú poličku so zeleninou a ovocím a uvidíš, že sa na teba potom začnú pozerať ako na tú čo to dakázala rozumne.

eminemka

ked sa mi podari schudnut tak zacnem jest 5x denne jest zdrave veci..len ja potrebujem aby som teraz rychlo schudla potom uz budem mat motivaciu si to udrzat

winki

Dobre moja, tak mi prezraď ako si to predstavuješ ďalej? Tvoj cieľ je mesiac nejesť, ak to náhodou vydržíš čo dalej? Ako si to predstavuješ? Znovu začneme žrať a sedieť pred PC?

eminemka

chcem dokazat vsetkym ktori mi hovorili ze som tucna ze ja to dokazem a budem chudsia ako oni uz nebudem pre nich len prasa!