Velmi skupy priatel

Príspevok v téme: Velmi skupy priatel
Mia-87

mam 4 rocny vztah s priatelom, ked sme sa spoznavali, bol mily, pozorny.. vlastne prvy rok-dva nasho vztahu bol absolutne idealny..potom sme zacali byvat v spolocnej domacnosti a pomaly som zacala odhalovat jeho pravu tvar..mozno je problemom nas nepomer prijmov,ja mam plat priemerny,on podnika a uz niekolko rokov je na tom financne velmi dobre,o to mi vsak v nasom vztahu vobec neslo,mam a mala som ho rada aj keby bol bez penazi..lenze odkedy zdielame spolocnu domacnost,zistila som, ze je peniazmi absolutne posadnuty,je schopny 50krat za den peniaze prepocitavat, kalkulovat kazdy minuty cent,ked pride z nakupu, donesie mi bloček a pyta odo mna polovicu zo sumy,oddeluje si "svoje" potraviny od mojich,dokonca zasahuje aj do mojich vydavkov,nemozem si uz kupit ani oblecenie,lebo hned pocuvat prednasky o tom,ako zbytocne minam..vyvrcholilo to tym,ze som lezala dva tyzdne v nemocnici a on ma prisiel pozriet,nakupil mi potraviny a vzapati vylozil bločik z obchodu na stol,sam si otvoril moju penazenku a zobral si peniaze,ktore za nakup zaplatil! je to uz na nevydrzanie,je jeho peniazmi absolutne posadnuty a o inom uz ani rozpravat nevie..len o prijmoch,vydavkach..nechodime na ziadne dovolenky,jeme tie najlacnejsie potraviny..pritom jeho prijem je vacsi nez 7 tisic za mesiac! je normalne s takym clovekom aj nadalej zit,alebo co mam robit

vebe

Skupost je vlastnost ktora sa vekom iba zhorsuje. Ak chces mat pokojny a stastny zivot, s tymto clovekom to nebude. Ved teraz ide len o byvanie. Neskor v rodine pribudaju vydavky o ktorych proste nemoze clovek diskutovat, lebo to patri k zivotu. S tymto clovekom by to bolo peklo

lost

winki, nj a vyvlastnia to :D

milli11, hej dobra teoria :))
ale to by mal robit opatrnejsie, nie takto extremne :D
ale to by bola fakt haluz, ak by to bolo realne :D

lost

zastavil som pri blocek :)

to asi zle podnika, ak mu zalezi na kazdom cente..

ale pozicaj mi ho na chvilku, ja niekedy nechapem kde sa mi stracaju eura :D pomohol by mi..

podla mna je to na psychiatriu, lebo to neni zdrave, ak je niekto takyto extrem a to nie v tom zmysle,ze chuda zena co s nim je, ale chudak on! ved to je psycho :D

Leela333

Pýtaš sa čo máš robiť, poradili ti rozchod, ale ty sa rozísť nechceš, lebo si "si zvykla". Čo je inak dosť blbý dôvod na to, byť s niekým vo vzťahu. Zvykla by si si aj na iného... Ale čo čakáš, že bude o pár rokov? Ti snáď bude účtovať aj darček k narodeninám. Fakt, radšej byť sama ako s takýmto..