Argánový olej na vlasy

Miriam Kaliska

Vyskúšala som už niekoľko značiek arganoveho oleja a na vláda používam hlavne tento olej. Ako najlepši sa mi zdá arganový olej www.bioarganovyolej.sk mám s ním veľmi dobre skúsenosti, je vyrobený v Maroku a plus rýchle doručenie a nemusím čakať týždeň alebo aj viac. Mala som olej aj asala ale nebol ani zďaleka tak dobrý ako tento. Olej používam hlavne na noc ako zábal na vlasy.

Mary656

Na moje kucerave a suche vlasy je arganovy olej super ,ale TOP je cela tato kura na vlasy www.daburdirect.sk
Treba tuto kuru celu pouzivat podla navodu a po kazdom pouziti viditelny rozdiel.

BIO arganovy sampon

pouzivam priamo BIO arganovy sampon bez SLS, bez parabenov,,www,alassalabeautysk.nadmieru spokojna :) odporucam.

jankaW

áno, môžeš si ho nechať celú a ráno normálne si ich umy, ak treba aj dvakrát. veľa informácií o arganovom oleji nájdeš tu: www.arganovy-olej.sk

amalka12

pouzivam priamo BIO arganovy sampon bez SLS, predtym si davam arganovy olej ako kuru na vlasy. je vidiet, ze su zdravsie... odporucam.

kiara sopeko

Už asi tri mesiace používam šampón s arganovym olejom z www.bioarganovyolej.sk a som veľmi spokojná, vlasy sa mi zlepšili a lesknu sa konečne

eva9

Moja kadernicka pouziva vlasovu kozmetiku Arganmidas a konecne som sa zbavila krepovitosti. Doteraz ziadny kondicioner ani maska na podobne problemy nezaberali. Odporucam