Argánový olej na vlasy

Perfetta

arganový olej v Prešove kupite ten z "orienthousu" aj u mna v kozmetickom salone za 25 eur...ušetrite prinajmenšom poštovné.
tel.č.0907943696. Inak je naozaj fantasticky, dala som si s ním do poriadku vlasy a nechty, na pleť-učinné prírodné sérum. U mna v salone-masáž tváre arganovým olejom))

petra21

Arganovy olej je súper, na vlasy a pleť, veľmi dobrý aj na bioarganovyolej.sk, ale tiež radšej priamo z Marika, odporúčam aj na plet

matúš

kúpil som si arganový olej z www.orienthouse.sk, vozia priamo z Maroka, drahší ale najkvalitnejší, nie ako tie ostatné čo arganový olej ani neviedeli okrem nápisu, výborný aj po holení, majú aj potravinársky a hlavne oleje na www.orienthouse.sk sú certifikované

nathalia09

tak si vlasy oplachni,a z ktorej stranky máš?ja som si asi pred mesdiacom objednala,ale bol strašne drahý.teraz ho máš prvýx??

eja654

nathalia09 ďakujem za odpoveď..ja som používala olivový a ten som si kľudne nechávala aj celú noc,ale pri argánovom som si nebola istá.lebo všade písali len na hodinu. No ale nakydala som si ho veru veľa..to sa mi asi nevsiakne :D