Ziarlim na byvalu

Príspevok v téme: Ziarlim na byvalu
lu

ahojte, chcem sa s vami poradit...byvam u mojho milovaneho chlapa, on ma syna z prveho vztahu, asi 3 roky uz nezije s byvalou, ale napriek tomu tu ona ma este strasne vela kadejakych veci, myslim na oblecenie a taak, kadeco!!!musi s nou komunikovat za syna, ma tu same jej fotky a videa, napriek tomu mi tvrdi, ze ju nenavidi, a keby s nou nemusel komunikovat za syna, tak je j..e!!! mne tvrdi, ze som jeho zena, posledna a dozivotna...prosim, co vy na to??? dakujem

Bjeta

Ahojte dievcata,poprosim vas ties o radu,a dufam ze nebudete kriticke k mojmu pravopisu...ties sa chcem podelit o moju skusenost

lu

menka.....a este nieco...moj na byvalu pomysli isto, ved predsa, spomienky ostanu a niekedy sa mu musia, len tak vyjavit v mozgu, tak ako kazdenu, chapes.....ale nema ju rad, lebo mu spravila podvod, ale vies, s chlapmi je to tazko...ja som to mala na zaciatku strasne cudne a zle, chcela som odist, potom sa to napravilo a teraz postupne zistujem, ze ho vobec nepoznam!! chlapi velmo nechcu rozpravat o minulosti atd....preto je to tazke!!!! teraz sme zase ok, ja upratujem a on je v pivnici, nieco si haluzi s autom a tak to ide dookola....no uvidime, ako bude....a ty si to preco skoncila?? porozpravali ste sa vobec????

Menka

"Lu" mám podobný problém ako si ty mala asi pred dvoma rokmi. Až nato, že spolu nemajú deti a, že on sa s ňou nestretáva, lebo ona má priateľa, s ktorým je šťastná. No niekedy mám pocit, že on jej len chce ukázať, že aj on vie byť šťastný. A preto si vybral mňa. No viem, že keby ona bola voľná, tak sa o ňu snaží zas. Ja som to poriešila tak, že som už nevládala a dala som tomu rázny koniec. Teraz ale vidím, že si po dvoch rokoch napísala, že ste najšťastnejší. To už vážne na ňu ani nepomyslí a ty si ho z toho dostala??? Ja mám pocit, že toho môjho by som z nej nedostala do konca života...

lu

Nolin...
Nezasahujem im do výchovy, už je to všetko lepšie, som šťastná, veci sa odniesli a je pokoj....sme spolu najšťastnejší!!!!

Carie

Biba tak tomu never a cim skor utec z toho vztahu. Asi budes nejaky cas smutit, to je normalne, ale potom budes zas ta stara vesela kopa. Nenechaj sa nejakym pakom zdeptat a nechat si nahovorit, ze si chora, vadna, zla. Ver tomu, ze nie si, toto co on robi by ziadna normalna zena netolerovala, mozno len nejaka totalne zakomplexovana chudera, co by mu verila ze je uplne neschopna a ze keby ju on nechcel, tak by ju v zivote nikto iny nechcel.

Biba24

...dievčatá...to všetko sa už stalo... ja som za tú bláznivú... najviac ma štve, že to všetko ma neskutočne zmenilo... chcem byť opäť takou akou som bola, pojašená vysmiatá veselá... takou nie som odkedy sa to odohráva medzi nami...už mi tak nahovoril, že ja som na vine, že už tomu aj ja sama verím...

Carie

Jo presne tak to dopadne ako píše doremi. Všetku vinu hodí na teba Biba, vlastne to robí už teraz. Z teba robí tú vadnú, netolerantnú a chorobne žiarlivú. Nikdy si neprizná chybu, hoci ak by to bolo opačne, on by to nikdy netoleroval.

Carie

Biba24: To ti ako on sám hovoril tieto veci ako hrozne ju miloval, ako mu strašne pomohla (a ako v čom?) ako jej kupoval diamantové prstene a tak? A nie je to náhodou tak kus chuja? Ako ja mám o dosť viac skúseností ako ty a hovorím ti, že toto vo vzťahu nie je normálne čo on robí. Keby ťa tak strašne ľúbil ako sa dušuje tak by ti toto nerobil. Nebehal by furt za ňou, nevypisovali si vkuse, nevolali. A keď ho donútiš zmazať si ju z mobilu a facebooku tak ti to vyčíta a teba obviňuje za to, že si ho k tomu donútila. Ako týmto ti úplne jasne dal najavo koho miluje a kam ho to ťahá. Chlapom nemôžeš veriť, či je to naozaj pravda že on ju nechal a nie naopak. Podľa mňa si teba necháva len ako zálohu, ale nejaké city k tebe nemá. Nevie sa od nej odpútať, nie je to ochotný pre teba urobiť a tebe stále len klame a vyčíta ti, že ti to vadí. Ver tomu, že chyba nie je v tebe ale v ňom. Ten vzťah vám aj tak nejak extra dlho nevydrží. Ja by som s takým nebola ani týždeň.

doremi

biba...mam taky pocit, akoby si tu svoju byvalu este stale nechaval v zalohe.ved ak chcem byt s jednou, nestretavam/ nekontaktujem tu 2. a naopak. tak, ako predtym namotaval teba, namotava teraz ju a nakoniec to vsetko hodi na teba, ze sa rozchadzate pre teba a tvoju ziarlivost...nepeknu hru hra a ty si mu na to skocila a robis presne to, co od teba caka: trapis sa lebo ta on trapi a este sa ty sama kvoli tomu citis blbo... s usmevom na tvari mu oznam, ze chces pauzu a uvidis, ako sa zachova