Ziarlim na byvalu

Príspevok v téme: Ziarlim na byvalu
lu

ahojte, chcem sa s vami poradit...byvam u mojho milovaneho chlapa, on ma syna z prveho vztahu, asi 3 roky uz nezije s byvalou, ale napriek tomu tu ona ma este strasne vela kadejakych veci, myslim na oblecenie a taak, kadeco!!!musi s nou komunikovat za syna, ma tu same jej fotky a videa, napriek tomu mi tvrdi, ze ju nenavidi, a keby s nou nemusel komunikovat za syna, tak je j..e!!! mne tvrdi, ze som jeho zena, posledna a dozivotna...prosim, co vy na to??? dakujem

xxxxxxxxxxxx

viete co zenske daktore sa mi hnusite co robite ... inak ja mam tiez byvaleho veci u seba /nejake teplaky, plavky, spodky, ponozky :))/ aj ked k nemu uz nic necitim len ked tak odpor... a preco ich mam? lebo sa po ne nezastavil a ja ich vyhadzovat nechcem aby nebolo zle ked si po ne nahodou pride :D a preco mu ich neodnesiem? lebo jeho rodina ma neznasa :-DDD a kebyze sa mam s nimi stretnut tak to tie veci radsej vyhodim...takze ze sa nejaka vec vala v byte po byvalich este neznamena zeby sa k nim prechovavali este nejake city... ja som si u terajsieho priatela prezerala fotografie z detstva a medz nimi boli plno fotiek s jeho ex a aj ked viem byt miestami domyslava vobec to somnou nepohlo ved nech ich ma ako spomienku...ja mam tiez nejake fotky v sufliku a nevytahujem ich ani nic len tam lezia...a ako sa poznam po nejakej dobe ich sama vyhodim tak ako som to urobila s fotkami a vecami este s predchadzajucim ex...keby na mna priatel robil natlak ze mam urobit to a vyhodit hento tak by klesol v mojich ociach...

Biba24

...dievčatá... čas plynie a ja si nahováram, že to všetko prejde a bude dobre, ale opak je pravdou... čas plynie a ja sa stále trápim,... denno denne... vyhádzala som veci po ex, vymaľovali sme na novo, donútila som drahého,aby si ju vymazal z priateľov na FB, z telefónu, a dosahujem tým len opak.. aj sám mi to povedal na rovinu...veci zo šuflíka sa vyhadzať dajú, zo srdca však nie...

lu

jaaaaj zienky moje...preco sa tak musime trapit....ano ma tu veci, pomaly jej zacalo odnasat a ma ma rad, ale asi citim, ze naj bude od neho odist, aby sme sa netrapili

jahodka123

No keby má jej veci rozvlečené stále po byte, to by vadilo aj mne. Či už spolu máme dieťa alebo nie. Dieťa s jej vecami nemá nič spoločné... Keby ju tak neznášal, tak to všetko podpáli, vyhodí, vráti atď... Aspoň ja by som všetky veci zrušila, keby sú tie veci človeka, ktorého "nenávidím"

danielaaa

Mrska, ved jasne , treba sa ozvat,cim viac chlapovi tolerujes, tym viac si potom dovoluje :)) to len na okraj, podla mna by stacil razny rozhovor a nie ziarlenie...dat mu jasne najavo ze to vadi, ved to nie je normalne...

Mrska Silvuska

danielaaa....konecne.....nekomentovala som to tu, bo by sa na mna spustila sprska hnevu predpokladam...nic na tom nemeni fakt, ze dotycny s ex maju dieta..nic na tom nemeni fakt, ze muzi su taki a neriesia tieto "malickosti"...zazila som podobnu situaciu, stacilo dva krat sa vyjadrit, co si o tom myslim...a vacsina veci v byte je vymenena podla nasich spolocnych predstav...len bolo treba chciet..z tej druhej strany. a chcel)