Ziarlim na byvalu

Príspevok v téme: Ziarlim na byvalu
lu

ahojte, chcem sa s vami poradit...byvam u mojho milovaneho chlapa, on ma syna z prveho vztahu, asi 3 roky uz nezije s byvalou, ale napriek tomu tu ona ma este strasne vela kadejakych veci, myslim na oblecenie a taak, kadeco!!!musi s nou komunikovat za syna, ma tu same jej fotky a videa, napriek tomu mi tvrdi, ze ju nenavidi, a keby s nou nemusel komunikovat za syna, tak je j..e!!! mne tvrdi, ze som jeho zena, posledna a dozivotna...prosim, co vy na to??? dakujem

petrisorka

no uprimne LU vacsiu hlupanu ako ty som nevidela. na to ze pises ze mas 30 sa spravas na 16! mas asi nieco so sebavedomim nie? silo mocou opatrujes jej veci, vadi ti postel, púodla mna aj byt. ale vies co? nemyslis si ze problem je inde? keby vsetky veci zmizli ktore by ju pripominali, aj tak by si si nasla nieco aby ste sa mohli vadit. aby si ty bola nestastna. neskutocne nieco, ako sa chovas, namiesto toho aby si si vazila, ze dotycny ta ma rad a uzivala si si zivot s nim, len si ho kazis.
moj priatel ma tiez syna s byvalkou, boli spolu 10 rokov, a tiez mi spociatku vadilo, ze sa stretavaju, ale pochopila som ze je to kvoli synovi, nie kvoli nej. a neriesim to, ved na co? je to raz tak a hotovo, viem ze miluje mna. momentalne mame mesiac pred svadbou a babo na ceste.
vyries si problem sama so sebou, nemas ziadnu sebauctu zenska, a ze 30 rokov, nechapem, co si sa fakt zastavila v tej 16tke???

lu

jawinki...dakujem ti, ale uz som napisala mojmu, ze od neho odchadzam zajtra....nezvladam to, ze je to pre neho mamina jeho syna...nezvladam to

Jawinki

lu ja si tak tiez myslim, ze to zbytocne riesis. Ona ho nechala a chlapska hrdost mu nedovoli vratit sa. Ty si pre neho dolezita, s tebou planuje babo tak si nevytvaraj zbytocne problemy a hlavne neries veci co sa este ani nestali.

lu

Behaviours, mozno mas pravdu, ze sa nou velmi zaoberam, asi mi s toho sibe...ale trapim sa ako svina z toho...ale ty si mi dodala troska sebadovery a dovery do vztahu, diky....

Behaviours

prečo sa sťažuješ? veď ja by som tie veci sama spálila alebo vyhodila + všetko čo by mi ju pripomínalo.
Podľa toho čo píšeš, on to urobiť chcel ale ty nie. Ty sa podľa mňa príliš ňou zaoberáš a on ju len berie ako matku svojho syna.
Keby jej tie veci chýbali, dávno by si ich vypýtala ale tak ti ju tie veci pripomínajú a ty to ešte nechávaš tak.
Prečo tie veci nechceš vyhodiť? silou mocou jej ich chceš dať? a na čo čakaš? zavolaj jej, že tu ma zopar veci , či ich chce alebo čo lebo ti zaberajú miesto a budeš ich musieť vyhodiť....ja v tom nevidím nič strašné.

lu

ona od neho vraj odisla za inym, potom sa s nim rozisla a chcela sa vratit k mojmu naspat, vyvolavala mu prosila ho no on ju uz nezobral spat...bojim sa, ze potom neskor sa to moze zmenit, ze neskor sa mozu dat do kopy, on mi tvrdi, ze nie, ale ja neviem, bojim sa toho...co ak jeho syn zacne za to po case bojovat aby boli spolu??