Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môj partner so mnou nespí

Príspevok v téme: Môj partner so mnou nespí
nugeta

Milé dámy, hľadám niekoho, kto tým prešiel a možno mi poradí. Mám vzťah, žijeme spolu 8 a 1/2 roka. Posledných 2 a 1/2 roka sa ma môj partner ani nedotkol, žiadna pusa, žiadne objatie, žiadny sex. Spíme spoločne v spálni, na manželskej posteli. Rozumieme si, veľa sa rozprávame a mimo práce trávime všetok voľný čas spoločne. Keď sa s ním o tom chcem rozprávať odpovie, že som hašterivá, na všetko ho upozorňujem, všetko robí zle atď atď. Nie som žiadna zúrivá jedovatá bosorka, ale po 2a a 1/2 roku bez sexu mi stačí, keď sa na neho pozriem a som nervózna. A odnesie si to nie len on - ale aj moja dcéra. Neviem ako ďalej. Dnes odišla dcéra spať ku kamarátke, tak som odišla aj ja. Prespím v práci. Som z toho strašne smutná. Už soj zjedla polovicu kelímku 340 gramovej NUGETTY. Baby, prosím, poraďte mi. Ďakujem.

milli11

Mimulus, pri tebe ma napadli nejake veci.

Ako ti okolie hovori, "preco vy este nemate deti. Ked ostatni maju?"

To mi pripomenulo, ako mne okolie hovori: "a preco este nemas frajera? Minule sa vydala tvoja spoluziacka."

Tak ma napadlo. Co je spravne? Zit podla seba, tak, ako ti vyhovuje, hoci je to pre inych cudne? Alebo podla inych, podla toho, ze sa to"patri"?

Priklad. Okolie chce, aby si zena nasla frajera. Potom na nu tlacia, aby sa vydala. Ked sa vyda, nedaju jej pokoj, kym nema dieta, povedzme chlapca. Potom nedaju pokoj o otazkou "a surodenca mu nedporajes". Fajn, zena ma dalsie dieta a opat chlapca. A okolie opat neda pokoj a zacne s otazkou, "a dievcatko k tym chlapcom by ste nechceli?". :(

Napr. casto vidim tehotne zeny, ktore sa ponahlaju s vydajom, kym porodia.

Ja by som to v takom pripade chcela urobit inak. Neponahlala by som sa s vydajom este pred porodom. Naopak, chela by som svadbu az potom, az by dieta trochu odrastlo, cca 5 rokov, aby aj ono malo nieco z tej svadby. :D Dovtedy by som s partnerom zila bez papierov. Lenze okolie by ma asi za takyto napad ukamenovalo. :DDD

Mimulus

Neodpoviem Ti ale vďaka za podporu :) Som si myslel že ma skôr označíte za príživníka... Čo sa týka toho rozhovoru tak za celých 10 rokov čo sme spolu sme sa nikdy nerozprávali teda... len kam pôjdeme kedy pôjdeme tam a tam čo nové v práci atď. A ťažko sa to mení ak moja manželka sedí celý deň za internetom za zatvorenými dverami. Nechcem tu z nej urobiť netvora pretože nikto iný by toto so mnou nevydržal a naozaj je to skvelá žena. Vieš moja rodina odsudzuje depresívnych ľudí, preto som sa musel chtiac či nechtiac postaviť na stranu zdravých a zahrať to. No a preto nikto nič nevie - je to veľmi zložité a nebudem spamovať tému. Len som chcel vyzdvihnúť ten rozhovor a ako píšeš ty tak aj podporu.

Slecna A.

Mimulus a co tak milujes na manzelke? Pises, ze "Nikdy sme sa nestali priateľmi a nikdy sme sa ani o ničom dôležitom skutočne neporozprávali"...Tym padom z vas nie su skutocni partneri, ale ani priatelia. Nie je ti oporou, nechape ta...co je tam take, ked pises, ze milujes? :)

Slecna A.

ja osobne neviem ako by som ti poradila. Zijem uplne iny zivot ako ty. A aj ked sa vcitujem neviem ako, ja by som taky vztah ukoncila :) U mna nejde laska dokopy s takymito problemami. Ale pises, ze manzelku milujes. Sadli ste si uz a vsetko vysvetlili? Ak ano, preco manzelka nechce prijat, ze mas aj ty svoje problemy? Inak, moj drahy tiez prisiel o pracu, mal problemy velke v dalsej..a tak isto bol chvilu nas intimny zivot nula bodov. Ale nestazovala som sa, vedela som, ze si tym musime prejst a musi byt psychicky oka..

Mimulus

Lenže problém je v tom, že ja svoju Manželku milujem a nikdy by som....je to zložité, chcel som len poradiť

Slecna A.

nie som v tvojej kozi, ale takto by som zit nevedela, ani keby som mala neviem aku depresiu. Nuz ale, ty si si sam stojcom vlastneho stastia. Mozno by som v tvojej situacii konala rovnako..Modlim sa vsak, aby som mala vzdy pevnu volu skoncovat s vecami, co mi ublizuju :)