Môj partner so mnou nespí

Príspevok v téme: Môj partner so mnou nespí
nugeta

Milé dámy, hľadám niekoho, kto tým prešiel a možno mi poradí. Mám vzťah, žijeme spolu 8 a 1/2 roka. Posledných 2 a 1/2 roka sa ma môj partner ani nedotkol, žiadna pusa, žiadne objatie, žiadny sex. Spíme spoločne v spálni, na manželskej posteli. Rozumieme si, veľa sa rozprávame a mimo práce trávime všetok voľný čas spoločne. Keď sa s ním o tom chcem rozprávať odpovie, že som hašterivá, na všetko ho upozorňujem, všetko robí zle atď atď. Nie som žiadna zúrivá jedovatá bosorka, ale po 2a a 1/2 roku bez sexu mi stačí, keď sa na neho pozriem a som nervózna. A odnesie si to nie len on - ale aj moja dcéra. Neviem ako ďalej. Dnes odišla dcéra spať ku kamarátke, tak som odišla aj ja. Prespím v práci. Som z toho strašne smutná. Už soj zjedla polovicu kelímku 340 gramovej NUGETTY. Baby, prosím, poraďte mi. Ďakujem.

anamarie

8 a pol roka spolu zijete na psiu knizku. To je dokaz toho, ze sa nechce s tebou viazat. A teraz uz ani fyzicky. Co je to za tupca, ktory ignoruje svoju partnerku ako zenu a este jej povie do tvare, ze si to robi sam? Z mojej strany by letela facka a stahovala by som sa prec. Ved je to nejaky sociopat, ktory ma potrebu ta tyrat alebo co. Keby toto robila chlapovi zena, on by si uz daaaavno nasiel milenku a este by ho ostatni buchali po pleci, ako je borec a ze ma od frigidky odist.
Ja by som sa spakovala a odisla. Nie je tvoj manzel ani otec tvojej dcery a ked ti nemieni vyhoviet v tak zakladnej poziadavke akou je pravidelny sex a ani sa len o tom rozpravat nechce a riesit to, je to vrchol.

nugeta

som rada, ze som tu nasla par prispevkov. prave dnes sme sa k teme vratili, pretoze ma zaujimala jeho odpoved na moju otazku - co si mysli, ze ako dlho takyto vztah este moze vydrzat. odpoved standartne ziadna konkretna.
odpoviem patrikovi___ : samozrejme pytala, odpoved - robi si to sam. (uprimne - citila som sa ako kus biologickeho odpadu ked to povedal)
milli11 : ja som mu nikdy nebranila - naopak, vzdy som sa ho pytala, ci nema kamaratov s ktorymi by isiel na to poondiate pivo, ale on ich nema a nema zaujem ist von s nikym
Laurina22 : to ma mrzi, preco to tak u vas dopadlo? mozno ma to posunie dalej, ak mi o tom nieco povie niekto, kto je na tom podobne. dakujem - no prajem ti, aby sa to zmenilo.

milli11

Ja viac moznosti:

- je zalubeny do inej, mozno kolegyne. Nemuseli este spolu spat, mozno je to zatial len platonicke.

- nestiha ti, nevladze. Mozno nema taku vydrz a ani nema casto chut a uz sa nevladze pretvarovat, aky je borec.

- impotencia. Vyhyba sa sexu, lebo to zacina a boji sa, ze sa mu nepostavi a zlyha pred tebou.

- ponorka. Ma ta rad, ale uz je toho vela. Stale je doma, von nechodi, stale chodite von spolu. Mal by si najst nejakych kamroatov, s ktorymi by niekedy skocil na pivo, odreagovat sa. Aj z toho moze byt podrazdeny.

lu

porozpravali ste sa??? ja by som to nevydrzala, mna by asi slachtrafilo...nema nahodou daku druhu? podla mna sa porozpravajte....

patrik___

Skusila si sa ho priamo opytat, ci mu nechyba sex? Dostala si aj priamu odpoved? (to, ze ti odpovie \"vidis aka si\" - nie je odpoved - to je len vykrucanie sa, aby ti nemusel vysvetlovat pravdu.

ika211

Pytala som sa na to kamosa, citala som mu tvoj prispevok, ze co asi za tym z chlapskeho pohladu moze byt a tiez mi povedal ze urcite bud v sebe objavil inu sexualnu orientaciu, alebo ma vztah, popripade este moze mat nejaky sexualny problem o ktorom nechce hovorit. skus sa s nim porozpravat, ale ak odmieta, asi by som zvazila tento vztah, nemozes byt predsa do smrti kvoli nemu bez sexu, si zdrava zena a on ti nema pravo odmietat to.

nugeta

ale my sa o tom rozprávame -odpoveď je stále tá istá. v praxi to funguje tak, že sa vo mne tá energia hromadí a potom je jasné, že vybuchnem aj za maličkosť. a ak to riešime - jeho reakcia je - vidíš a keď si takáto, ja nemám chuť. a som zasa o kus múdrejšia. v skratke pre diskutujúcich. prakticky stále je doma - má homeoffice, ak nie je doma - ide do práce, domov chodí pravidelne načas, celé popoludnia, večery, weekendy je so mnou - žiadne telefonáty, ani sms - a keďže som baba, viem aké vieme byť otravné ak sa do niekoho zamilujeme. to sú samé telefonáty s nočné sms. on nič - skutočne. nemá kamarátov - nikde nechodí. a ak ide na akcie - ktorým sa vo voľnom čase venuje - tak tam ide iba so mnou. ako - neviem kde by tú milenku vtesnal - i keď som túto možnosť samozrejme úplne nevylúčila. a teraz buďte múdri. ja ako fakt potrebujem radu niekoho, kto sa s niečím podobným stretol. to je všetko.