Odber krvy a marihuana

sisi9898

Prosím Vás potrebujem poradiť...Ked mám ísť na odber krvi ku Gynekologovy zistia mi tam drogy?Pretože som pred pár dnami fajčila marihuanu...

Voso

Tiež potvrdzujem, že bežné odbery sú v pohode.(niekoľkoročné skúsenosti). Dokonca keď som išiel na predoperačné vyšetrenia, nezistili mi to ani tam. A to bol veľmi dlhý zoznam výsledkov, a nikto nič. Akurát v nemocnici anesteziológ sa ma to spýtal na rovinu a aj som mu to radšej povedal. Iba sa usmial a poďakoval za úprimnosť. Radšej som mu to povedal, nechcel som sa prebrať v strede operácie :)

eva321

:D to mi pripomenulo jedného sprostého chalana, ktorý fičal na marihuane a raz mal ísť doktorke na obyčajnú prehliadku, tiež klasika krv, moč a ostatné decká ho oklamali, že ho idú testovať na drogy a on jak debil hneď ako vošiel doktorke do dverí na plnú hubu spustil, že fajčí marišku :D

fruttia

v tele ti to ostane istu dobu (par mesiacov) v tuku, a dlhsiu vo vlasoch a v nechtoch.
ale z krvi a mocu by ti to nezistili uz ani teraz.

fruttia

ahoj, nie nezistia to ,pokial to nerobia specialne kvoli drogam, v zakladnych testoch sa nenachadzaju testy na halucinogeny...
a 3 dni ti to ajtak nezostane v moci a v krvi, jedine v tukovom tkanive.