Zdravotné problémy z drog..

Príspevok v téme: Zdravotné problémy z drog..
izidor

ze co??? poviem vam svoj pribeh ... drogy(pervitin),prestal som asi pred rokom ale sposobil som si znacne zdravotne problemy, ale tam kde zijem nemozem ziadnemu lekarovi povedat ze som ich bral bo moja mama sa zo vsetkymi pozna a vyhraza sa mi za to vyhadzovom z domu(ze by som im povedal povedal o drogach pozn.), citim sa zle,zijem a spavam na praskoch od psychiatra, peniaze su iba z podpory nakolko v praci nevydrzim lebo nevladzem jednoducho ... skusal som, neda sa fakt ... priatelov nemam(pravdupovediac som ani nemal vela, bola to prave partia zijuca na drogach ... ), priatelka nehrozi, bo si neverim nemam sa jednoducho rad, nemam rad svoje drogami znicene telo ... a uz ani ten um nieje to co byval ... jednoducho uz nemam co ponuknut.. a tak ci si to pripustam ci nie zostava iba jedna cesta ... nasetrit peniaze na pistol..

izidor

aj ja si robim srandu z toho a kolkokrat :D ale naco toto ??? ved to stoji za picu sa tu trapit ... aj tak tam pojdeme .. ta ne???

kafe

izidor, a kde je ten príbeh? Ešte si nič nezažil chlapče, o 50 rokov si tvoj príbeh rada prečítam. Veľa zdaru.

agni

ahoj, pravdu povediac neviem co prezivas lebo som nikdy nic take nezazila, ale jedno viem, ze to co chces alebo zvazujes, ze urobis je nespravne...teraz mam aj ja krizu v zivote, ale nad smrtou neuvazujem...mame len jednu sancu tu na zemi a je to nas zivot tak ho zime podla nas, rob co chces robit a nemysli na to co si ostatni pomyslia...viem, ze na svete je vela ludi, kt. by s tebou boli radi kamrati lebo nikto nema bezproblemovy zivot, len niektori ho maju menej a ini viac :p...bojuj lebo sa to oplati ;), mozno vysledky neuvidis zajtra a ni o pol roka, ale raz pridu a budes rad, ze si sa nevzdal, skus najst riesenie toho vsetkeho, aby si ty mohol zit a byt stastny. drzim palce a ak potrebujes a chcel by si ma ako dopisovu kamosku ;) tak rada