Incízia hymenu celkova anestezia - ma niekto skusenosti?

Príspevok v téme: Incízia hymenu celkova anestezia - ma niekto skusenosti?
zufalka987

ahojte..ja mam taky problem že som sa s priatelom pokusila vyspať prvy krat ale ako do mňa dal som citila obrovsku bolesť akoby ma injekciou pichali, nepretrhol mi blanu..a chcela by som ist na chirurgicke odstranenie ale nie v lokálke ale v úplnej anesteze a to kvôli tomu že sa bojim ajtak gynekologa, už týždeň mám stavy ked k nemu musim ist a to ma poriadne nevyšetruje všakže kvôli panenstvu a keby som mala vidieť ako vo mne vrtá alebo niečo take tak to by nebolo dobre :D poprosila by som nejake informácie alebo ak niekto vie o nejakom gynekologovi čo takto robí hoci aj z celeho SR tak nech napíše...ďakujem :)inak mam 21 rokov takže nie som malá na taketo veci

Katy555555

Neviem, ci sa to robi v celkovej alebo lokalnej, ale robi sa to v nemocnici a ja to zadarmo, preplaca to poistovna... a gynekologa ak sa budes bat, tak drzim palce pri porode, radsej si zvykni, je to doktor...

A pani idioti, laskavo si trosku nastudujte problematiku kym sa budete vyjadrovat... jednoducho niekedy to proste NEJDE... a vtedy to treba odstranit chirurgicky, NIE na plastike, ale na klasickej chirurgii, je to preplacany zakrok, a nie, neda sa zatat zuby, pretoze to proste boli prilis a ten chlap sa dnu vobec nedostane... blbci...

zufalka987

slota
ja som myslim opisala dosť jasne čo chcem, nie take odpovede že vydrž atď. som aj to napisala že mam 21 rokov takže som to už skúšala doooobrych parkrat ale neide to..mimochodom nie na nazor som zvedava ale na info lebo viem že sa to robí ale neviem kde..a zrejme ty si to prekoonala bez problemov tak nevieš ani z ďaleka čo to je..chodila som aj ku psychiatričke a s uvolnením nemám problém ale s tým že mám hrubu blanu a ta sa jedine prerezat da..

slota

Preboha a naco by si to robila??A ako potom budes rodit to bde boliet ako 100 ihiel do teba pichaly ved sa zatni a vidrz nieco