Dovera

Príspevok v téme: Dovera
emma18

Cawte,
chcem sa len spytat ako zacat znova verit cloveku, ktory ma neskutocne sklamal. Viem ze uz to nikdy nebude take ako predtym, ale je to clovek ktoreho mam stale rada. Ako nebyt na neho chladna? Aj ked je uz zasa vsetko OK tak si zmyslim na to co spravil a moje spravanie sa otoci o 180 stupnov. Niekedy sa neviem vobec kontrolovat a pripadam si ze mi uz fakt sibe a jemu asi tiez tak pripadam :(((((

winki

To musíš vedieť ty, či si toho schopná. Tu ti dá každý uplne inú odpoveď. To čo hladáš ty musíš nájsť len a len sama v sebe.

emma18

lu: spravil to ze ma podviedol, nechcem to tu moc rozoberat pretoze to scasti bola aj moja chyba. jednoducho tu neveru by som mu dokazala odpustit ani nie ze odpustit ale nejako by som to mozno prekusla ale to ze ma klamal do oci ze ide tam a tam. to mu neodpustim. dalsia vec ktora ma strasne stve je ze ta zena mi vypisovala spravy v ktorych si strasne vymyslala a navyse si vymyslela ze je tehotna. 4 mesiace som pomaly ani nezila a pritom to bol jeden velky vymysel lebo tehotna nie je. DOteraz si vymysla hluposti, len aby mi ublizovala pritom ma nikdy nevidela a vobec ma nepozna. Chcem sa pomstit za to vsetko. Aj ked to asi nie je dobry napad, ale nedokazem sa len tak prizerat a teraz zabudnut na to co vsetko narobila (aj ked viem ze podvadzali spolu, nie len ona). Som zufala z tejto situacie. Denno denne na to myslim a premyslam co spravim...A hlavne ako mu mozem znovu verit. A da sa to vobec? Ano lubim ho stale, sme spolu 4 roky a nedokazem ho len tak prestat lubit, viem ze lubi aj on mna ajked mi asi budete nadavat ze som sprosta ze som po tom vsetkom snim ostala. Ale o take rady od vas nestojim. Chcem len pocut ci je mozne znovu doverovat cloveku kt vas sklamal.

Nela 88

Ahoj, ja mam taky isty ale opacny problem, ze ja som ASI moc sklamala mojho priatela..sme spolu 7mesiacov a PREDTYM ako sme sa dali dokopy (ale sme sa uz poznali ale nechodili sme polu este von, len sme si pisali) som nieco mala s jednym chalanom...a aj to bolo vramci opitosti.A ked sme sa dali dokopy som mu to povedala...a DOTERAZ mi to vycita...presne toto iste robi- pri kazdej nezhode mi to zacne vycitat otoci sa o 180stupnov a uplne ma znenavidi..vzdy chce pauzu az sa dokonca rozist...pise mi ze nevie ako dalej...proste nerozumiem ako mu to moze tak vadit ed sme este spoluneboli...tiez neviem co preto spravit, najradsej by somto vymazala...neviem ako zariadit aby to tak nebral..:( ma ani nenapadlo ze to tak strasne tragicky zoberie...nepoviem, kebyze to spravim pocas toho ked sme spolu...ale toto?

philips

Nájsť stratenú dôveru patrí medzi veľmi ťažké veci. A málokedy sa to podarí do plnej miery. Ak ťa ten človek sklamal úmyselne, tak to bude ešte ťažšie. Ak to nechcel spraviť, tak ju môžeš nájsť ľahšie, ale nikdy ju nedáš do pôvodného stavu. Vždy si budeš pamätať, ako ťa sklamal.