Mam 20, citim ze som pripravena na babatko ale.....

Príspevok v téme: Mam 20, citim ze som pripravena na babatko ale.....
jojaefektova

ale samozrejme mam 20, idem na VS, s pratnerom som 2 roky. ale ten mi povedal ze mi odporuca vek na dieta okolo 33. to si neviem predstavit. viem ze co sa tyka vonkajsich faktorov ako napr. ze nemam skolu, niesom zamestnana, nemam vlastne byvanie, niesom zabezpecena. aj ked partner je velmi dobre zabezpeceny a uz ma 2 deticky a povedal ze chce aj somnou mat aspon 2. jednoducho neviem mysliet na nic ine, uz to trva dva roky. stale len pozeram detske veci, izby, kociky, hracky a vsetko co sa babatka tyka. som dost rodinny typ, a citim ze zmyslom mojho zivota je mat dietatko ak nie viac deticiek. neviem ak by sa nam pri sexe stala nahoda - moj priatel to vola nehoda :((( tak by som si ho urcite nehala, ale on si dava pozor a nadruhej strane aj ja. ale viem ze dusevne aj fyzicky som na dietatko pripravena ale bohuzial nezabezpecena. ale stale nato myslim a nedokazem si predstavit ze ho budem mat az tak po 27. mam zajst za psychologom ? som zo seba zmetena :´(

jojaefektova

preco som naivna ? lebo chcem dieta s niekym kym milujem. jasne dam teda na radu niektrych z vas a vykaslem sa na dvojrocny vztah, lebo omg on ma predsa 43, dve deti, karieru. to je proste hrozne. musim si najst nejakeho soplosa, ktroy len pit chce ist s kamosmi, za babami za otaca, ale bude urcite na 100% schopny dat mi dieta. ktore budeme sice vychovavat mlady, chudobny ze nebude mat ani plienok dost. ale bude predsa mlady a tro je predsa dolezite zit z niekym kto je mlady, blaznivy, nevyzrety,....

ludia kt. sem pisali ohladom veku mojho partnera zrejme nepochopili co ma naozaj trapi. ale ved predsudky tu budu vzdy.

ja mam problem, s koncentrovanim sa na moentalne dolezite veci, a mojim problemom je ze by osm najradsej preskocila dve zivotne etapy, a stala sa matkou, a zenou v domacnosti. ano aj take este su.

chcela som sa len poradit ako mam nato prestat mysliet.

Aja02

Ak mi niekto raz povie alebo napise, ze som naivna, odkazem ho na tuto temu.:-D
Vazne si myslis, ze muz po 50 s odrastenymi detmi bude chciet dalsie deti? Moj otec ma 50 a ten uz caka na vnucata. Ak by chcel ddti, tak by ste ich mali uz teraz. To, ze chce aby si bola vzdelana a pod. su len vyhovorky, preco nie je mozne mat momentalne deti.

Lulu2011

vsak s nim bud, ale musis sa s tým zmierit, ze on uz deti zrejme nechce, my starsie to vidime z ineho uhla, v tvojej 33 on uz zdedkovatie a bude chciet svoj klud pri novinkach a telke, ja by som to tak povedala, ze ty si na to este mlada, tak skonci skolu a uvidis, za tie roky sa moze vela zmenit, ty aj on

jojaefektova

rozchod ? to urcite nie, nerozidem sa s nim preto lebo on chce aby som bola vzdelana a mala nejaku slusnu pracu. on mi povedal jasne ze dieta chce tak okolo ked bude mat 50.

a ja som na starsich muzov, vzdy som bola. neviem si predstavit ze by som mala vztach s niekym pod 35. ale to je vedlajsie. tu jeho vek nehra rolu. aj keby nas vztah skoncil budem si hladat niekoho

citim sa ako v nejakej telenovele.

Aja02

Peta, ten tvoj prispevok vyznel tak, akoby vsetky zeny, ktore nemaju VS a mali deti po SS boli jednoduche domace putky bez ambicii, ktorym stacia deti a nejaka praca.

peta111

..tak ale zase tvrdit, ze v 27 nebudes mat dost energie na dieta... musela som si pretriet oci, ci dobre citam... teraz je ina doba a hranica sa posuva, aj ta biologicka, plodnost klesa po 35ke..ale mozno sa citis na viac rokov, ako mas v skutocnosti... v tvojom veku co poznam zeny, tak maju deti len take, co nesli na vysku a pracuju a nemali vlastne uz inu potrebu v zivote, dalsie ciele.. spoluziacka na vyske otehotnela a nemala to lahke..

Lulu2011

a ja viem, ze teraz je moderne hovorit, ze vek nezohrava rolu, ale podla mna nie je ok ak o 23 rokov starsi chlap ci nabali pomaly este decko,a le chapem, mlade baby sa skor daju namotat a su ovplyvnitelne

Betonarka

Toho pocitu, ze po nom tuzis sa len tak nezvavis, pre mna je dieta velka priorita a pravdupovediac, takto rozdielny pohlad na to kedy mat dieta je uz dovod uvazovat o rozchode, co ak budes naozaj cakat 10 rokov, potom sa moze stat, ze ti aj tak povie ze on sa uz na dieta neciti, ze sak on deti uz ma... Alebo sa moze stat, ze ty z nejakych zdravotnych dovodov uz deti nebudes moct mat... Dalej si myslim, ze ak muz miluje zenu, chce aby bola stastna a ak vie o tom, ze stastna budes ked budes mat dieta, tak ti nepovie pockaj 10 rokov... Ja osobne by som uvazovala nad rozchodom s takym muzom...