Bola to až taká chyba?

Príspevok v téme: Bola to až taká chyba?
Lucka 88

Ahojte, mam priatela 7mesiacov. Predtym ako sme sa dali dokopy sme si dlho pisali. V tom obdobi ked sme sa este ani len nestretavali a len si pisali som mala nieco s jednym chalanom, a aj to v opitosti (mne sa inak taketo situacie casto nestavaju) a nieco sme spolu mali ale nevyspali sme sa spolu lebo som nechcela. Ked sme sa dali oficialne normalne dokopy tak sme mali raz chvilku pravdy aby sme si povedali vsetko a mali jasny cisty styt...a ja krava som u to povedala.(viem- chyba.) Neviem, chcela som aby to vedel proste a nenapadlo ma ze by to zobral tak strasne zle, sak sme spolu neboli, ani sme sa vtedy nestretavali este nic.A doteraz mi to vycita ked sa nejak nezhodneme, vacsinou ked ja sa nejak nastvem na neho za nieco, alebo ked si nedajboze dovolim byt v prave v nejakej hadke. Jeho spravanie voci mne sa vtedy otoci o 180stupnov a zrazu ma zo sekundy na sekundu znenavidi, pise mi smsky typu ze ako som mu to mohla spravit, a este s cudzim typkom (on inak spravil podobnu vec , sice ked sme sa este nepoznali ale tiez s cudzou babou) a len ja som ta zla. Dokonca mi napisal ze aj ked uz sme sa poznali mal nieco s nejakou, ze mi to teda povie ked uz sme k sebe taki uprimni.( asi ma chcel dostat do svojho pocitu).(a toto mal s nou uz ked sme sa aj stretavali nie len ked sme si pisai) Hej vadi mi to, ale neriesim to leo sme spolu neboli. A on just stale dokolecka pri kazdej prilezitosti toto vytiahne na mna. Pritom mame uplne dokonale fungujuci vztah nebyt tohto. Krasne nam je spolu, niekedy vidim ze to vobec neriesi, ze vie ze nam je spolu dobre...a potom prestrih a znovu mu prepne a toto riesi. Tak sa chcem opytat ci som naozaj spravila taku obrovsku chybu, ze som nieco s niekym mala ked sme si uz pisali? Alebo, poradte co mam spravit aby sa tym nejak preniesol :( lebo niekedy uz nevladzem...neviem co preto urobit uz viac. On vie ze ho lubim, a on lubi mna ale nevie sa cez to preniest...nepoviem kebyze ho podvediem , ale neviem ci nahodou nevystraja az prehnane ...tak som zvedava na nazory. Dakujem pekne :)

winki

Povedz mu najbližšie ak to mieni stále vyťahovať tak nech si ide hľadať takú čo ešte nikdy v živote nič s nikým nemala.