Cervenanie

Príspevok v téme: Cervenanie
kokolino bia

ahojte vsetci co sa cervenaju a nevedia si rady,trpela som tzm cely zvot...ale nasla som odpoved na to ako sa prestat cervenat..jedine co pomoze je prestat nato mysliet a zmierit sa s tym,je to prirodzena vec,kazdy jeden s nas mame nejake trapenie musite si to len uvedomit vo vasich hlavickach,to je cele,musite v sebe najst silu ktora vam pomoze to vyliect...nehovorim ze som sa prestala uplne cervenat ale uz mi to nevadi,aj ked sa zacervenam poviem si je mi to jedno a nebudem sa koli tomu trapit...je vela ludi s rakovinou a my tu riesime nejake cervenanie'?? MUSITE NAJST HODNOTY ZIVOTA A POTOM TO POCHOPITE SAMI

hogofogo.

tiez sa cely zivot cervenam. a tiez neznasam ked ma na to nekto upozorni. no na co? co s tym mam akoze spravit? mam sa mu podakovat a strcit hlavu do kybla? to je ako keby bezrukeho niekto upozornil ze nema ruku. si ju ma nechat narast ci co? :D dokaze ma to neskutocne rozculit. a hlavne ked je to niekto kto pozna moju diagnozu. treba sa s tym len zmierit..

lost

Dnes som bol na kolotoci a naschval sa pytam brata ze ci sa cervenam alebo blednem a on ze zelenas :D
ale tak potom si vybral to blednutie :)
uplne som si spomenul na tuto temu :P

Lilien_1

I ja sa červenám ni vždy ale niekedy sa stane že s ničoho nič keď s niekým hovorím (najmä toho koho nepoznam) . Bledá nesom, tak nwm prečo, a veru neznášam tie keď ma na to niekto upozorní a najmä moja kamoška" .

kokolino bia

presne DADULA,dakujem za koment...to co si napisala ze poklada za povinnost mi to oznamit ze som cervena je uplne nelogicka vec...preco to ten dotycny robi?? nieje mu to trapne?? nechape nas ani trochu?...alebo situacia som niekde v parti u stolu a kecame,niekto len tak na mna zareaguje..preco si taka bleda?? moja reakcia?? Cervena ako paradajka :-DDDD odpoved sa dostala bez jedinej vety...takze ked som bleda upozornia ma nato ked som cervena tak to iste...najrajdes by som nosila Zorovu masku :-DDDDDDDDDDD

Dadula56

Doverne poznam, ja som sa tym kedysi nenormalne trapila, vyslovene som citila ako scervenavam a cim viac som si to uvedomovala, tym cervensia som bola. Riesila som to tak, ze som pozerala do zeme, tvarila sa, ze ma nieco strasne zaujalo na inej svetovej strane a podobne lacne triky a aj tak to kazdy nepochybne videl. Potom nastal u mna taky zlom ako u teba, jednoducho som sa na to vykaslala, urcite sa cervenam stale, ale co uz...radsej na to nemyslim, lebo by som sa zblbla.Jedine, co mi lezie na nervy je, ked niekto si poklada za povinnost mi to oznamit, pripadne sa opyta, preco som taka cervena. A inak aj s lostom sa mozem stotoznit, mne bud hovoria, ze som bleda ako smrtka alebo ze som cervena, ja nemam nic medzi tym. Obvodacka ma zakazdym chce poslat na krv, ci nemam anemiu a ja jej vzdy musim obnovit pamat, ze mam krv okej a ze som mrtvolne bleda od prirody.