Cervenanie

Príspevok v téme: Cervenanie
kokolino bia

ahojte vsetci co sa cervenaju a nevedia si rady,trpela som tzm cely zvot...ale nasla som odpoved na to ako sa prestat cervenat..jedine co pomoze je prestat nato mysliet a zmierit sa s tym,je to prirodzena vec,kazdy jeden s nas mame nejake trapenie musite si to len uvedomit vo vasich hlavickach,to je cele,musite v sebe najst silu ktora vam pomoze to vyliect...nehovorim ze som sa prestala uplne cervenat ale uz mi to nevadi,aj ked sa zacervenam poviem si je mi to jedno a nebudem sa koli tomu trapit...je vela ludi s rakovinou a my tu riesime nejake cervenanie'?? MUSITE NAJST HODNOTY ZIVOTA A POTOM TO POCHOPITE SAMI

kokolino bia

preco si ludia myslia ze ked sa cervename tak klameme? situacia...nieto sa ta spyta fajcis alebo pijes? ty dpovies pravdu...nie nefajcim,nepijem...popri tom ocervenies a co si mysli ten druhy??? je to zafiksovane v ludskej mysli ze ked sa niekto cervena tak klame :-DDD toto mi berie energiu,..ludia ta neberu vazne,si utahnuta v kute len aby sa ta niekto nic nespytal..

kokolino bia

SEWIE...cervenanie je normalne pre ludi ktory to neriesia ale ked ma niekto fobiu s cervenania je to utrpenie...ty patris do skupiny co to zvladaju ale mne cervenanie vadilo tak ze som mala depresie nikam som nechodila,stratila som vela priatelov...viem povies si koli cervenaniu? ano koli tomuto malicemu problemu...ja sa cervenam aj pred kamoskama,rodinou,,,atd...ked sa ma niekto nieco spyta ocerveniem a zastavi sa mi mozog a neviem nic povedat,,,proste sa mi do mozgu naleje velke mnozstvo krvia a uplne som offline :-DD aj mne sa stala situacia ze v obchode stretnem znameho s ktorym som nic nemala a ocerveniem a moj priatel sa ma spyta preco som cervena...mysli si ze som s nim nieco mala ale opak je pravdou,napriklad cervenam sa aj ked hovorim pravdu a potom ked ocerveniem ludia si myslia ze klamem...takze vlastne klamem samu seba...je to hnusny pocit a vetu tipu ze cervenanie je mile a rozkosne zo smrti nenavidim :-DDDD

LuLu15

Aj ja mam problém s červenaním, nevadilo by mi to keby som sa červenala v spoločnosti nejakého chalana, ale ja som červená stále... :(

hviezda01

lenze ja sa cervenam aj ked stretnem niekoho,koho by som radsej nevidela...raz sa mi to stalo,ked so bola s manzelom...som myslela,ze zhorim,potom sa ma manzel pytal,ze co som tak ocervenala...som nevedela,co som mu mala rychlo povedat

sewie

kokolino bia-prepac ak som ta nejako urazila, mne to len proste nepride ako problem-tiez sa cervenam, hlavne ked mi nejaky pekny chlap robi komplimenty, ale beriem to sportovo-dokonca dobredu poviem nieco ako-ale no prestan, lebo sa budem cervenat a zvycajne sa druha strana nad tym pousmeje a berie to ze je to mile...navyse psychologovia zistili ze ludia co sa cervenaju pridu druhemu pohlaviu viac atraktivni-neviem preco ale vraj to tak je...tak hlavu hore-ved je to uplne normalne:)

kokolino bia

takze myslela som ze vas tu napise viac,nevadi...k SEWIE...neries,nepochopis,ked tym netrpis a nemas s toho fobiu,,nekomentuj...a ze zlate ked sa cervename?? HVIEZDA01 viem ze to citime ale musi nam to byt jedno...chapes ako keby si si kychla...ber to ako sucast zivota..MILLI11..spravny pristup...musime si s toho robit srandu,,,ked nas niekto nato upozorny tak mozme povedat aj napriklad...;ja viem ze sa cervenam ale ide to samo,ja zato nemozem;takze jedine co nam pomoze je ignoracia cervenania...robit si s toho srandu

milli11

Ja sa cervenam, ked som v pritomnosti nejakeho mladeho muza. Mnohi kamarati, co to vidia, si z toho aj robia srandu, ale ja im na to vzdy nieco vtipne odpoviem. :DDD Napr.

- (Oni) Si nejaka cervena.

- (Ja) Keby len to, keby ste vedeli, ako mi je horuco.