Moja 15 ročna dcera a sex...

Príspevok v téme: Moja 15 ročna dcera a sex...
mama659

moja dcera zacala chodit so svojim spolužiakom ...to by bolo v jej veku normalne , ale dnes som chytila jej telefon a prečitala si spravy od neho a bola som šokovana ...on ma 16 rokov..
piše jej ako sa s nou chce milovat v nejakom hoteli ako by ju hladil ne tych miestach ..ako sa bozkavali a hladili ...

zda sa mi , ze na to ma cas ...ake mate skusenosti vy rodicia

Joo

jasne je normalne ,ze v tomto veku "riesi" sex ... no nemozes naliehat ,aby sa prisposobila tvojej predstave o tom ako stravi (napriklad) vecer s priatelom ..... skus sa s nou porozpravat a neklam jej o tom ,ze si jej nepozerala do mobilu ,ak chces aby ti doverovala s pravdou von

zewa

Tak vo svojej praxi vidim ako to decka beru. Ak v je v 15tich este panna, tak ju beru ako nejaku divnu. A navzajom si hladaju parnerov, ktori ich "toho" zbavia. Ty to neovplyvnis aj keby si chcela. Jedine co ti zostava je zacat otvorene hovorit o sexe a ochrane. Neviem, ci si za uzivanie antikoncepcie, no je rozumne to zvazit. Lepsie ako potom hasit poziar. Sexovat budu, ci na nu nakricis alebo nie. Ja by som to nerobila lebo by hned zistila, ze si jej lasovala v mobile. Ja by som sa jej otvorene opytala, ze v akom stadiu je jej vztah. A co sa uz s priatelom rozpravali o sexe. A ye veris, ze je rozumna a neurobi nic nezodpovedne, cim by ta sklamala. Mat deti je velka starost. Drzim ti palce, aby si sa nezblaznila.

Lulu2011

ja som mala staleho partnera, od 15 rokov, boli sme spolu skoro 6 rokov, sex sme mali v 16, bolo to krasne a nic by som na tom nemenila, ak sa maju radi, tak co...len nech neotehotnie :)

veve_IX

akože ked spoločnosť bude jesť otrávené jedlo aj ja budem, lebo všetci to robia? píše sa tu ako mama objavila v mobile dcéry sms s istým obsahom atď. MAMA u DCÉRY. Ak toto niekto nazve "čítať cudzie smsky" pardon, ale nech sa spamätá a nepíše radšej nič ako takéto odveci poznámky.
Som zvedavá čo by ste všetci teraz veľmi múdri liberáli povedali na to keby išlo o vašu dcéru a nebodaj v 15tich otehotnela. Veď čo - chytíme ju za ručičku a ideme na potrat?! Nečudujme sa ako vyzerajú potom manželstvá v dnešnej dobe - každé druhé sa rozpadá, partneri sa podvádzajú, zakladajú si rodiny pričom na to vôbec nie sú pripravení...Prečo je to tak? presne pre toto - deti majú deti, resp. nezrelí ľudia. Takže ak chcete nechať našu spoločnosť zruinovať úplne, len tak ďalej..Podporujte "slobodu", ale nečudujte sa, že čím ďalej viac počúvame o mladých narkomanoch, gambleroch, alkoholikoch, prostitútkach, slobodných matkách, bezdomovcoch, rodinných a iných tragédiách. Mladí hľadajú šťastie - prirodzene. Oni chcú slobodu a idú za tým čo sa im ako sloboda ponúka...Škoda len že mnohí prineskoro (ak vôbec) prídu na to ako ich svet klame a namiesto pravdy a zmyskuplného prežívania času a vzťahov im ponúka často hnoj, odpad a oni ho príjmajú. Celí "bez seba" sa hrnú do sveta dospelých. Alebo aj keď vedia, že to čo majú na dosah nie je správne, nechajú sa strhnúť, pretože nikto ich nenaučil plávať proti prúdu.

Joo

...a kedze takto "mudro" radite ,tak sa pytam ....
MA TU NIEKTO KTO PRISPEL DO TEMY DETI !!!!!
pytam sa preto ,ze nejak tomu neverim ,ze by nikto z vas nepozeral svojim detom ,priatelom ,priatelkam ,manzelom ,manzelkam tajne do mobilu :)

0vecka

2 anonym 23 nebyt spolocnosti tak by sa sexovalo ovela skor... takze uz aj tych 15 je v podstate nenormalny jav...

anonym 23

Pripajam sa k miso 21, nemas pravo liezt niekomu do mobilu, sklamala si doveru tvojej dcery.
tvrdit, ze sex v 15tich je normalny lebo spolocnost je taka, je rovnaka logika ako oblubeny hlod mojich rodicov: ked vsetci skocia z okna, skocis aj ty?

v tom veku je bezne, zacat skumat svoje telo, vyvoj tvojej dcery nezastavis, ale ked jej zacnes vnucovat tvoj nazor (ze by este mala cakat), pravdepodobne vyvolas trucovitu reakciu. nie nadarmo sa hovori, ze zakazane ovocie najlepsie chuti.
nemozes ju ochranit pred nebespecim vo svete, mozes jej len ukazat, ako sa tomu da vyhnut a pripravit ju na vsetko, co ju v zivote stretne. nechces ju predsa o 30 rokov este stale vodit za rucicku.

sadni si s nou a porozpravaj sa o moznostiach ochrany, rozhodne jej nehovor, ze si si citala v jej mobile. nie je predsa hlupa a bude vediet aj bez tvojho interagovania, kedy je vhodny cas.