Mam strach byt sama...

Príspevok v téme: Mam strach byt sama...
TinaCK

Ahojte. Zijem dost pestrym zivotom.. cez den robota a vecer sa chodime zabavat... mala som v zivote uz viac nepeknych skusenosti a pochytili ma teraz nejake zle myslienky. Mam strach sa sama pohnut co len na krok, teraz budem 3dni byvat sama doma aaaa bojim sa strasne, neviem uz co s tym mam robit.. bojim sa ist po prazdnej ulici uz pomaly aj za denneho svetla. Co s tym??

weird_

"Clovek sa nesmie bat byt sam so sebou, inak ho ten strach ovlada... cely jeho zivot je utek pred sebou samym." arman, to je sice napisane velmi presne, ale bohuzial ako pises "postav sa tomu", neni az take lahke.
neviem ci si to zazil na vlastnej kozi, ak hej a slo tak lahko, tak blahozelam. ja sa s podobnym problemom (nebojim sa byt sama ako Tina, ale sama sebou hej!) pasujem uz roky a bohuzial, neni to az take jednoduche.

Tina, ak ti tvoj problem prilis zasahuje do zivota a nie je to len chvilkovy stav s ktorym sa nevies vysporiadat sama, vyhladaj terapeuta!

ja keby mozem vratit cas, tak by som sla na terapiu skor a myslim, ze moj zivot mohol byt lepsi.
na druhej strane, vsetky skusenosti nas maju co naucit...bla bla to uz je az moc off topic :)

arman

postavit sa tomu
alebo chces cakat, kym budes dochodkyna, a budes este k tomu stara a slaba? Ono to aj tak raz prijde. Ries to kym si mlada, a plna sil. Clovek sa nesmie bat byt sam so sebou, inak ho ten strach ovlada... cely jeho zivot je utek pred sebou samym.
Takto zo zufalstva akceptuje vztahy, ktore niesu vyjadrenim lasky, len aby nebol sam, a v tych vztahoch nikdy nebude stastny. Su totiz len utekom pred sebou samym. Strach postupne znici vsetko. Nasledky strachu mozes vidiet na vacsine ludi a neustalom pekle v medziludskych vztahoch.