Dotazník

zewa

Skus hladat este inu suvislost v odpovediach. Ak boli pre tvoju hypotezu dolezite trebars odpovede na dve otazky, skus pridat zo zvolenych otazok tretiu ako podmienku. Teda ak su splnene urcite podmienky, hypoteza je pravdiva.

lienocka2

Tiež som ti ho vyplnila :-). Bol nejaký krátky oproti iným dotazníkom, s ktorými som mala možnosť sa stretnúť.

Tetula16

Ono ani tak nejde o tu orientaciu ani to v akom zvazku ziju alebo neziju. Sledujem tam inu suvislost. No zatial sa zapojilo malo ludi, tak dokopy mi este nic nevychadza.
0vecka rada to potom po obhajeni zverejnim. No zatial ani neviem, ci bude o com :)

Maoam

Tetula, ja som ti ho tiez vyplnila a mas ho uz aj odoslany.
Niektore otazky su take, ze nie vzdy sa da odpovedat len ano alebo nie.
Napr. problemove detstvo. Existuje aj nieco medzi. Su ludia, ktori mali uzasne detstvo, taki, ktori mali velmi traumaticke detstvo, vyrastli v dysfunkcnej rodine a podobne. Ale co maju oznacit ti, ktori patria medzi? Mozno by si to mohla nejako rozsirit o nejaky medzistupen.

Este ma k tej sexualite napadla transsexualita :-), lebo aj taki jedinci jestvuju a nie je ich malo.

Ohladne stavu, v dnesnej dobe zije vela ludi 'v odluceni' (nie su rozvedeni) a vela ludi zije v registrovanom alebo dlhodobom partnerstve' - alebo o to neslo?

0vecka

no tak som ti to vyplnil inak by si mohla nakoneic zverejnit vysledky a napisat co z toho vyplyva ked sme sa tu uz tak zapotili

Tetula16

Dakujem, za vyplnovanie dotaznika :)
Velmi mi pomahaju vase pripomienky. Asexualna orientacia je uz doplnena. Velmi tazko by sa mi operovalo s moznostou mozno. Takze preto tam je iba ano a nie. Verejne vystupovanie a nadvazovanie novych vztahov ma byt chapane tak, ze ak aspon jedno z toho vam robi problem. Aj to som uz opravila :)
Je to predvyskum, cize len zistujem, ci ma zmysel riesit to, co chcem, aby som mohla skolitelovi ukazat, ze je sanca, aby sa mi hypoteza potvrdila :) Tych otazok potom bude ovela viac a mozno aj odvaznejsich ;)

Maoam

co ma vyplnit clovek, ktory je napriklad asexualny?

a aku odpoved ma kliknut clovek, ktory nema problem komunikovat, ale ma problem s verejnym vystupovanim?

okrem sexualneho zneuzitia a znasilnenia jestvuje aj psychicke nasilie, casto v kombinacii...