Telefonujem 10hodin denne a potrebujem telelfon s dlhou vydrzou baterie...RADA?

lost

Hmm, ten SE to som myslel skor ako povzdych ze aky mobil sa robil pred 10 rokmi :D
Ten HTC HD2 tam pisu ze vydrzi okolo 6 hodin, hmm ale nastastie su tam aj take co vydrzia kusok nad 10 hodin hovoru :) uz len si najst ten pravy :D to moze byt niekedy problem, kedze snad na kazdom sa najde nejaka negativna malickost :D

Moj SE K530i ci aky mam vydrzi ledva hodinu :D

telelfonik

Ta stranka sa mi velmi paci :) Dakujem.
Nad tym SE budem urcite este premyslat ale predsa asi skusim nieco novsie..

Pre mijjus naozaj si nemozem napajat telelfon do nabijacky.Vzdy ked je to mozne tak to robim ale ked sa vam v strede hovoru vypne telelfon a nemas pri sebe nabijacku tak to je dost zle.

Rozmyslala som nad HTC HD2 je velky,vela funkcii ale zase co som pozerala vydrz baterie je naozaj mizerna.

milli11

lost, nepamatam, v tom roku som este ficala na Siemensi. Boze, ako ja zboznovala ten mobil! Kym spolocnost nepredali inej firme a neskrachovali. :(((

milli11

Z netu:

Najlepším modelom na našom trhu, ktorý je v súčasnej dobe v predaji, je manažérska Nokia E52. Podľa výrobcu si povie o prísun energie až po 28 dňoch. Počas nášho testu sme sa k tejto hodnote samozrejme ani nepriblížili. Pri bežnom používaní nám ale telefón vydržal na jedno nabitie prakticky týždeň, čo je veľmi slušné. V priebehu niekoľkých týždňov by potom mal prísť do predaja i vyšší model E55, ktorý s rovnakou batériou Li-Ion s kapacitou 1 500 mAh ponúkne až 31 dní v pohotovostnom režime.

To, že medzi telefónmi s najdlhšou výdržou batérie nenájdeme len málo vybavené modely s malými nárokmi na energiu, dokazuje i telefón na druhom mieste, Sony Ericsson Xperia X1. Výrobca sa chváli až 27 dňami na jedno nabitie a desiatimi hodinami hovoru. Pri každodennom pracovnom záťažení nám telefón vydržal na jedno nabitie pracovať tri až štyri dni. A to sme Xperiu nijako výrazne nešetrili.

Čítajte viac: mobil.sme.sk

lost

talk time 21hrs

www.gsmarena.com

ak by tam nedali taky nemozny display, ale 1/3 z toho a potom QWERTY tak by to vydrzalo cez 30 hodin predpokladam..

alebo si kup nahradnu bateriu, ak je to mozne, popripade externu bateriu..

lost

dotykovy zerie bateriu

vyber si nejaky s mini displajom, ak chces funkcnost

dotykovy je pre deti, nie pre manazerov..