Cukrova pasta BioEpil z DM

Príspevok v téme: Cukrova pasta BioEpil z DM
lochness

baby, skusali ste ju? som zvedava co vy na nu, konkretne na tuto, pretoze predpokladam ze kazda pasta sa sprava asi trosku inac, ked je tam iny pomer ingrediencii...

ja som si ju kupila, nemam cas ani nervy skusat ju varit sama a pri tom, kolko casu mi zabralo babrat sa uz s tou kupenou, asi by som s varenou zabila cely den

neviem ci len ja s nou neviem narabat, ale mne trvalo asi 3 hodiny oholit si tak 3/4 noh, potom som to vzdala a dobehala strojcekom

akoze ta pasta je fajn, chlpky vytrhala dokonale do hladka (co sa so strojcekom neda, aspon nie s tym mojim), ale strasne mi liezla na nervy ta manipulacia - spravnu konzistenciu mala asi tak 1 minutu, vtedy to slo jak po masle, no po tej minutke dvoch sa zacala trhat a lepit na kozu ze som isla kazdych 5 minut drhnut nohu pod vodou... potom som si nabrala z kelimka zase trochu novej a zase to iste... ked som to dala po pouziti na tanierik vychladnut, tak sa to potom dalo znova 1-2x este pouzit, ale stale sa to lepilo skor a skor

nemate dake tipy na to co s tym? lebo holi to super, len sa mi zda vela vyhodit 14e na to ze miniem celu pikslu na jedno holenie a este pri tom stravim mladost

mimi333333

ahojte, mam problem s konzistenciou. Stale mi z toho vyjde zivica Alebo je to priliz horuce vo fungujucej konzistencii. Rady???

Ajaksa

Zdravím:) Já jsem si pořídila cukrovou pastu Safyie z www.krasaprozeny.cz. Měla jsem už mátovou a čokoládovou Alexiu. Krásně voněly, depilují skvěle adobře se smývají:) Takže palec nahoru:)

Mirekcharin

Dobry den, damy. Cukrova pasta z DM neni uplne spatna, jen to chce spravny grif. Jde o to pastu lepit proti chlupum ale strhavat ji po chlupu pokud mozno s natazenou kuzi (mezi prsty druhe ruky) a rychle. Popravde, chodil jsem na depilaci cukrovou vatou intimnich mist a podpazi dokud to madam nehorazne nezdrazila. No, vzhledem k tomu, ze jsem chlap zvedavy a snazim se naucit vse co mohu, trochu jsem metodu odkoukal a doma vypiloval ke sve spokojenosti. Zkuste parkrat zajit a okoukat metodu, sam se to clovek opravdu nenauci.

Nela41

Mne sa to stalo na rukách s tými modrinami od vtedy som sa radšej ani nedepilovala len žiletka lebo sa bojím toho :D Mne sa to po ruke a najviac tam ako je najtenšia koža, vyzerala som ako feťáčka a to bol akurát v najväčších teplách keď sa to nedalo zakryť. Hrozné niečo :D

iskierka

to si neviem predstavit ako je to rovnobezne s nohou a kolmo na nohu :))) ono to bude najskor tym, ze niekde to strhavanie islo tazko, cize sa hmota nechcela oddelit od koze a ako som tahala, tak som si poriadne natiahla aj kozu...same podliatiny, ja len dufam ze mi to raz aj vobec zmizne. lebo je to uz par dni a stale rovnake tmavofialove modriny :(

mya88

ja ta rozumiem , ze si to strhavala v smere rastu, ale ide o to ci si urobila tah rovnobezne s nohou alebo skoro kolmo na nohu , vtedy vznikaju tie podliatinky :)

iskierka

mya ale ja som v protismere (cize nahor ) pastu tahala iba pri nanasani, zlupovala som to v smere rastu chlpkov (cize nadol) :(
inak moja zmes bola uz na druhy den nepouzitelna, moc lepkava a nedala sa bez latky strhnut, tak neviem no, ale vyzeram ako po autonehode, houby z toho, ze nohy su hladke, ked teraz dva tyzdne budem chodit v dlhych nohaviciach :D

mya88

iskierka: tie modriny ti vznikli len koli tomu ze si musela urobit tah smerom hore a nie v smere rastu, ak sa trhne smerom hore tak vznikaju podliatiny. inak aj mne sa z dokonalej pasty( varim doma) za kratky cas stane zlta hmota ktora sa lepi na pokozku, vyriesila som to tak ze ak sa mi prilepi tak ze ju uz nemozes strhnut rozotriem a dam na to kus latky a potom strhnem alebo vsetko iba strhavam :)

lochness

iskierka, fuha, no tak dufam ze ti to cim skor zmizne, ja som s tym vobec problem nemala, praveze som sa tesila ze mi ani neostali cervene bodky ani podrazdena koza ani nice (po epilacii strojcekom som mavala este aspon den cervene flaky)... ten nozik by som asi skusila, ze ako to s nim pojde, snad sa bude menej roztapat