Zabudnute narodeniny

Príspevok v téme: Zabudnute narodeniny
zabudnuta

Ahojte mam taky mensí problem, ale ani nie problém. Len ma to veľmi trápi. Mala som nedavno narodeniny môj priateľ s ktorým som už 2 roky...mi v noci pred nimi poslal sms vsetko najlepšie. na druhy deň v den mojich narodenín sme boli spolu pomahali sme na robotach okolo domu ale on nic už mi nezablahozelal ani nič o dva dni nato som sa opytala ze preco som nič nedostala na narodeniny? a on že on na to este nemal cas ale niečo vymyslí. Už je tomu mesiac a nič.

Leela333

To by sa mi osobne nepáčilo že "vyber si"... Porozprávaj sa s ním o tom, povedz mu, že od neho nečakáš veľké dary, ale aspoň drobnosť a že si radšej keď ti niečo vyberie sám a prekvapí ťa.

zabudnuta

aj ked dobre vecer sme boli v tescu a on ze vyber si nieco....ale neviem mne to bolo blbe a aj som bola už trosku dost nasrata na neho.

zabudnuta

lenze on si to pamatal...ako som napisala tak mi poslal sms aj na FB po pol noci ale rano v ten den a cely den už nič aj ked sme boli spolu proste ma mrzelo ze aspon ten blby kvet mohol. Nepotrebujem darceky a oslavu tie veci som uz oplakala v nast rokoch.

Leela333

Nie je to v poriadku prečo by to mala tolerovať? Zamrzí to. Tak nech si to označí v kalendári ak si nepamätá, ide aspoň o tú snahu.

milli11

Wreck, ano su. Druhy byvaly prve dva roky vobec nevedel, kedy mam narodeniny. Az potom mu to doslo, aj s mojim pripomienkovanim.

Ale zas sa cudujem, preco som s nim vlastne bola. Mal vsetky vlastnosti chlapov, od ktorych treba utekat:

- lakomy. Prepocitaval kazdy blocek, neskor som si mohla vybrat uz len 1 darcek k sviatku.

- pedant. Ani omrvinka nemohla spadnut na zem. Vsetko muselo byt ulozene podla neho.

- zo zaciatku si nepamatal kedy mam narodeniny.

- suknickar, balil svoje kolegyne este pocas nasho vztahu. Ked som mu na to prisla, najprv tvrdil, ze su to iba kamosky. Ale nedavno sa uz ozenil, s jednou z tych kamosiek.

Zase, bol super v bozkavani a v sexe a bola som do neho taka zalubena, ze by som mu asi vsetko odpustila. Ale ked som prisla na jeho zalety, dosla mi trpezlivost a poslala ho ... ta het!

ajajaja

nechaj tak, to su chlapi...aj ked mohol by sa ti ospravedlnit...to mu vsak musis povedat priamo,ze sa nanho hnevas ,ak vo vztahu nemate problem ,tak mu dojde ,ze asi sa ta to aj mohlo dotknut :D...ja som na svoje narodeniny bola niekedy dost citliva ,ale uz som si zvykla ,ze niektori ludia to proste neriesia...nie pre kazdeho su narodeniny dolezite ...uz ani pre mna :D

lost, aj ja som jedna z mala co si pamata narodeniny nielen ze spoluziakov zo zs,ss a vs ,ale aj hocikoho by som si bola schopna zapamatat,proste si to nejak asociujem , ludia na mna pozeraju ako na divnu :D

3nttt

jak sa tu podaktori hraju na lahostajnych :D toto by doslo luto asi kazdemu. ja by som na mojho draheho a na ludi ktorych mam rada nikdy nezabudla. a ak ano tak nato mam pripomienky v telefone.

cake

zabudnuta, kup si extra peknu kyticu k narodeninam sama. A ked sa bude pytat, odkial mas tie kvety, tak povedz, ze to si dostala k narodeninam. Ak ho ani toto neprebudi, tak neviem....
Ma to ale jeden hacik-musi si tu kyticu vsimnut. Ak je vsak taky lahostajny, mozno mu to vobec nedocvakne.