Co ja mam za "rodinu" pre Boha?

Príspevok v téme: Co ja mam za "rodinu" pre Boha?
DzanaFX

Ahojte bude tos chybami, lebo som na ntb a nie som zvyknuta...

kto si pamata na temu Odchod z domu oznam rodine www.zdravie.sk , tak nech si toto precita..

Sla som na festival, tak som dala domov psa, lebo mama plakala vkuse, ze jej pes chyba. Tak som jej vyhovela...Dnes som si prisla pre psa..A sla som si pozriet svoju izbu...

Vhrnuli sa mi do oci slzy...Vsetky fotky, vsetky moje veci su prec, nemohla som si vziat vsetko, lebo som to nemala kam dat...A to co tu ostalo je prec...Moj koberec si vzal brat, ako i moju {podotykam fakt moju, nie rodicovsku} skrinu, v druhej skrini ma nasackovane veci sestra...Cela moja izba je uplne prazdna ostali tam len postele :,{

Moja rodina ma pochovala zaziva, tvaria sa ze uz vobec neexistujem :,{{{

Ked som prisla domov, mama vedela, ze pridem a bola opita, tak som sa stocila a odisla som z domu hned aj prec...Este som stale tu, vecer odchadzam, citim sa tu velmi nevitana zo strany brata, ktory sa mi ani nepozdravil...Mama spi...Ani ju uz nechcem stretnut...

Viaceri ste mi radili, aby som tomu dala odstup, potom prisla...Myslela som, ze dva mesiace je dost na kratucku navstevu na pol dna...Aj by bol, ale verte mi, vzivote do tohto domu nevkrocim, od dnesneho dna prepocujem kazdy mamin narek...

Ak som prestala existovat ja pre nich, prestali aj oni pre mna :,{....

miimii

Sklamanie, čakala si že budú normalnejsi, ale nie su...vykasli sa na nich, nezmenis ich. Na hmotny majetok zabudni, tes sa z toho, že si to zvládla a odišla od takých ľudí

DzanaFX

protiprudu Tvoje meno vystihujemoju situuaciu...:} nikdy nebudem ako oni, bojujemproti takym akymi su oni....

ajajaj vies, keby som si popytala peniaze od nich, bol by tu taky bordel,cirkus a vycitky, ze mi to za to fak tnesotji, lebo este oni by chceli preplatit to, ze som tu vobec zila....takze fakt, nech si to nechaju, ja si na dalsie nasporim....s kludom a nic s nimi nechcem uz mat...

protiprudu

To mi je fakt ľúto, máš sakra ťažký život ale nenechaj sa zlomiť, ok? Si fajn baba, určite si to nezaslúžis ale život je aj taký, bohužiaľ...ty sa takou nestan...

fenma

Dzana, mas pravdu, boli to. Ale nech sa tam zadrhnu tymi tvojimi vecami...Teraz mas vsak sancu vybudovat si vlastny svet s ludmi, s ktorymi chces byt a ktori chcu byt s tebou. Rodinu si clovek nevyberie, ale priatelov uz ano a to je tvoja sanca.