Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milenec... ??

Príspevok v téme: Milenec... ??
Komplikovana

Mám menší problém...neviem, či ste boli v takej situácii niekedy..Dala som sa "dokopy" s jedným chlapcom, stretávame sa, keď je to možné, ale ide iba o sex.. on mi to jasne vysvetlil, že vzťah riešiť vôbec nechce, a že takto mu to vyhovuje..Rozumieme si aj ako kamaráti, máme o čom kecať vždy, sranda je.. Takže som pomaly na neho namotaná, akurát, že to nesmie vedieť.. Je to vlastne aj jeho vina, lebo keď sme spolu, namotáva ma, rečičky a pod., pritom vie, že nemusí.. Sám sa mi ozve, iba keď chce on, teda keď má čas, že by sme sa stretli a sexovali.. a tak niekedy pokeciame na nete, ale inak žiadny vážny záujem z jeho strany... Akú máte skúsenosť, vznikol Vám vzťah z takéhoto nezáväzného sexu? Alebo je možné dosiahnuť ignoráciou, že by som mu chýbala aspoň trošku?? Dakujem za rozumné rady.

betka86

Z mojich skúseností toto nikdy vo vážny vzťah nevyrastie. Ber to jednoducho ako hru. Či jej nechceš hrať, tak na neho zabudni;)

Barboreenka

Toto by som nestrpela aby som bola pre chlapa len taka zena ze ma zavola a ze sa s nim stretnem len ked to on potrebuje. Byt tebou sa na neho vykaslem

ANGEL-DEMON

ovecka... nemáš pravdu.. ta chemia ci ako to nazvat musi byt vzajomna... chlap asi nepojde s nejakou smradlavou špatnou z osady
pokial ma nejaku uroven, je slusný...
ja ako som sa rozisla s mojim ex... s nezaväznym sexom nemám problem... na ziadneho som sa nenaviazala...asi tak... ja som mala skor problem ze to oni na mna...

0vecka

stara tema ale predsa..

v pohode sa to moze stat ze z toho nieco bude. Problem je ale v Tom e vecsinou je chlapovi skoro jedno s kym sa vyspi, ale zena si vybera a teda v takomto kamaratstve je to tak ze ta zena toho chlapa vobec nemusi nejako zvlast pritahovat ale ten chlap tu zena vzdy pritahuje a teda je logicke ze skor to nezvladne ona ako on.

Bibis1

@vladkousko suhlasim s tebou. Nemozme kazdeho hned sudit. Nikdy nevieme ako sa citi, co si prezila, cim si presla.

diziana

ja neviem pochopit to,ze ako je mozne,ze v mileneckom vztahu sa vacsinou zdmiluje zena a muz ma na haku.nechspem toho muza,ze co ziadne citenie nema?ved uz len ten sex spaja dvoch,tsk nechapem preco niektori ignoruju?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.