Milenec... ??

Príspevok v téme: Milenec... ??
Komplikovana

Mám menší problém...neviem, či ste boli v takej situácii niekedy..Dala som sa "dokopy" s jedným chlapcom, stretávame sa, keď je to možné, ale ide iba o sex.. on mi to jasne vysvetlil, že vzťah riešiť vôbec nechce, a že takto mu to vyhovuje..Rozumieme si aj ako kamaráti, máme o čom kecať vždy, sranda je.. Takže som pomaly na neho namotaná, akurát, že to nesmie vedieť.. Je to vlastne aj jeho vina, lebo keď sme spolu, namotáva ma, rečičky a pod., pritom vie, že nemusí.. Sám sa mi ozve, iba keď chce on, teda keď má čas, že by sme sa stretli a sexovali.. a tak niekedy pokeciame na nete, ale inak žiadny vážny záujem z jeho strany... Akú máte skúsenosť, vznikol Vám vzťah z takéhoto nezáväzného sexu? Alebo je možné dosiahnuť ignoráciou, že by som mu chýbala aspoň trošku?? Dakujem za rozumné rady.

vladkousko

ty jej napíšeš že je rohožka, že sa nehanbí a pritom ty nevieš ako sa cíti nevieš či to berie tak že je rohožka prečo súdiš

rovnokveci

sluzis mu len ako rohozka dievca, ze sa nehanbis,
ma zadara stetku kedy ma chut
dava ti aspon nejake dary zato?
oplaca sa ti niecim ze ho uspokojujes?

helouhelou

to lepšie ešte len príde. čo sa budeš tomuto doprosovať? bude taký, ktorý bude chodiť za tebou. hádam by si nechcela chlapa, ktorý sa nezaujíma? to by bol blbý vzťah

helouhelou

musíš si uvedomiť, že je to, ako si sama povedala, iba milenec. daj si to v hlave do poriadku A začni sa tak k nemu aj správať, nebuď dobrá a milá, aká určite si, keďže ho máš rada. buď maximálne neutrálne, nechci iné stretnutia, odmietaj ich a komunikuj s ním štýlom kedy a kde. koniec. to, že si namotaná, z toho si nič nerob, lebo zamilovanosť je nič oproti skutočnej láske, ktoré vzniká dlhšie, spoznávaním a inými aktivitami. určite ho máš veľmi rada, ale vôbec by to nemuselo fungovať, keby aj on mal záujem, prípadne by si ty svoj rýchlo stratilo (čo ty vieš ;) ) chápem, že je to zvláštne, že máš pocit, že si rozumiete aj v iných veciach a on nemá záujem a hľadáš chybu v sebe, prečo to ďalej nejde, ale neboj sa, nie je tam žiadna chyba. skús sa odosobniť, si slobodná, pokojne stretávaj iných mužov, randi. možno niekoho nového spoznáš, možno tvojmu milencovi začne niečo chýbať v tomto "vzťahu", ale nespoliehaj sa na to. :D veľa šťastia :D

komplikovana

Ja s tým vonku nepôjdem, teda sa to nedozvie, že mi na ňom záleží. A čo sa týka sexu, vedela som, do čoho idem a veľmi ma to s ním baví, takže on vyhovie aj mne, nielen ja jemu..len škoda, že som sa namotala.. Akože teraz to skončiť, tak budem mať síce hrdosť, ale sa budem ešte viac trápiť, že s ním nemôžem byť..

Fero M.

Robis mu pichľu nic viac, tak si to uvedom skor ako sa namotas a cides s tym vonku. Vtedy ta odkopne a najde si inu.. Cudujem sa ti. Maj trochu hrdosti ak chces viac ako sexualneho partnera. Ak nie tak len mu davaj kedy on chce...