Ktorý hypermarket preferujete ?

Príspevok v téme: Ktorý hypermarket preferujete ?
suns

ahojte ľudkovia, rada by som zistila, aký hypermarket je top pre Vás ?
Sťahujeme sa s priateľom do bytu, potrebujeme spraviť vstupný väčší nákup. KDE ÍSŤ ZA KVALITOU ALE AJ VÝCHODNOU CENOU ? Diky za rady !!! Veľmi pomôžete.
Na výber máme Tesco, Lidl alebo Hypernovu. Billa je podľa mňa drahá, kupujem tam jedine zeleninu a maso..
diky krásne, peknú nedeľu želám :)

lost

capricorn

na to aby si podporoval nasich musis byt velmi solventny clovek, pretoze náš polnohospodar alebo farmar nedostava dotacie v neobmedzenom mnozstve ako nazi-nemecky polnohospodar alebo farmar ...

ale aspon mas spravny pristup..

dalej si nasi vyrobcovia musia uvedomit, ze mame nizku kupnu silu a nie syr u nas predavat za 10eur/kg a ten isty syr predavat v chorvatsku za 6eur/kg

capricorn

je jedno aky:) ked uz tak jednotu alebo agro milk kde je najvecsie zastupenie sk potravyn,aj v tesku kupuj nase aby sme nepodporovali madarov,poliakov nemcov atd ale aj nase male slovensko a ludi unas:)

suns

prieskum som zachytila.. a nenapisala som, ze chodim, preto som chcela vediet nazor.. :) maso u masiara overeneho, pecivo v bagete, zeleninu z bio obchodu.. :)

henma

suns, po vysledkoch hygienickej potravinarskej kontroly, ktora prebehla v poslednych tyzdnoch, sa ti cudujem, ze do Billy a Lidla vobec vkrocis... Najvacsi humus na sli prave tam-maso pri 15 stupnoch, hmyz, plesne, spina...