Opuch na nohe

Príspevok v téme: Opuch na nohe
matus456

zdravím včera rano som bol na huby s otcom mam 16rokov a ked som prišiel domov našiel som viac miest kde ma niečo poštípalo na ruke na jednej nohe no to len take maličke uštipnutie asi len komar mal som aj jedneho kliešta no nedostal sa do kože odstranil som ho je to už vpohode problem je že na pravej nohe nad kotníkom mam opuch tam som našiel 3take červene bodky bud to bol nejaký hmyz kliešt určite nie napr nejaký ovad. ale ide oto že tam su dva bodky vedla seba asi pol CM vedla seba nieje to uštipnutie hadom :( neviem čo to može byť opuch je asi tak 3cm do širky 56cm do dlžky a mam to asi ,0,5cm opuchnute kedže je to pri kotniku tak citim že mi noha odspodu stuhla proste horšie sa pohibuje bolí to a sem tam svrbí prosím rychlu radu

mizi

matus456 ja mam presne ten istý problém , mám opuch tesne nad clenkom a mam na nom styri bodky ako uštipnuté, no problem je to ze ma bolí noha ked dostupujem, a to neni vsetko, nemozem tlačit špičku nohy smerom nadol a ani nahor, hrám futbal celý svoj zivot a toto sa mi stalo z nicoho nic a neviem co mam robit , prosím o pomoc.

matus456

nemeriam len odoka ked pozriem tak odhad zajtra pojdem ak sa to nezlepší alebo zhorší tak pojdem teda za lekarom

Jessi_1111

Bože, ty si to aj meriaš? No ak to nie je vymyslené, tak je to had, utekaj na pohotovosť, veď môžeš aj zomrieť!!!