V 22 bez vzťahu...

Príspevok v téme: V 22 bez vzťahu...
kvetinka25

ahojte... našla som toto fórum tak ma napadlo že sa tu aspoň vyrozprávam :) mám 22 rokov zachvilu 23, o rok končím vysoku, myslím že som inteligentná a aj pekná, ale doteraz som nemala normálny vzťah... mala som jeden, ale bolo to o ničom, skôr som nadobudla pocit sklamania.... sex som ešte nemala a začínam mať z toho už mindráky, že budem nejaká divná keď k tomu dôjde až neskôr napr. v 23 alebo tak... nebudem už stará koza na prvý sex? čo si o mne bude myslieť?? a celkovo ma trápi, že nemôžem nájsť muža, ktorý by mi bol tou spriaznenou dušou, chcem spoznať lásku a všetko to okolo toho... nechodím na diskotéky tak nemám veľa šancí spoznať nových ľudí a v škole je chalanov minimum... ste na tom niektorá podobne? :/

lost

to by chcelo zenu (alebo muza v pripade zien) na "tlacitko" :)
nieco ako svetlo
"si tu" = zapnute
"nie si tu" = vypnute

lost

milli11

tento prispevok by som si mal vytlacit, kazdy odstavec nalepit na druhu stranu nalepky a kazdy den vecer alebo rano to hodit vzduchom a co pristane, podla toho bude moj den :D

ale inac, perfeketne opisane :)

milli11

Ja mam niekedy dni ked si myslim:

- Chcem chlapa! To je uzasny pocit, ked zaspavas a zobudzas sa v naruci svojho muza. Alebo este skor, ked sa chystas na rande a potom si v hlave premietas tie krasne momenty, ako si sa hanbila, ako ta pobozkal, ako ta odprevadil domov...

- Inokedy si myslim. Napr. Ako mi je dobre, ze som sama. Teraz si mozem este hodinku dlhsie pospat. Inak by som uz mozno aj mala deti, trebalo by im uz dat jest a muz by ma mozno budil, ze nieco nemoze najst a musela k nim stavat skor. :DDD

Mattusko

cawte,ja mam 26 a som tiez bez vztahu a nemyslim si ze je to moja chyba,proste neviem lubit babu ktora spala a rovno sa k tomu prizna ze mala 15 chalanov,to kde sme????ja nechcem zit podla reklam,chcem viest pohodovy,vyrovnany zivot v harmonii,ak je to este mozne v tejdo dobe...............

ajajaja

z toho si nic nerob, ja mam 22 a este donedavna som vraj vyzerala tak na 16...v poslednom case som vsak nejako zostarla vplyvom istych okolnosti, uz mi hadaju 19 :)

Nero_68

kvetinka25 - to ze nevyzeram na svoj vek trapi aj mna, mam 24 ale vacsinou mi kazdy tipuje tak 20, 21 :) mozno ked budem stary tak to bude vyhoda ale teraz to nie je bohvieco :)......inak kvetinka25 som si vedomy toho ze toto nie je zoznamka ale sak mohli by sme pokecat cez mail :) ten moj je Nero_68@pobox.sk

ak chces tak napis :)

kvetinka25

alchemist - na vychode mam rodinu :D ale si hrozne ďaleko, škoda :( :D
snehuliatko - :D dufam že keď aj budem po 30tke ešte bývať s rodičmi aspoň to dieťa budem mať nech nie som sama :D
Nero - nahodená chodím stále, zadkom vrtím (myslím tak v norme nie ako nejaká .... :D ) aj sa usmievam a mužov okolo seba milion nemam :D ešte sa mi nestalo že by si ku mne niekto prisadol v meste na lavičku, alebo na kavu alebo niečo podobne :D moment jeden ale to bol bezdomovec a chcel drobné :D takže to sa neráta :D :D ZM ajaaj :D
tieto teritorialne rozdiely su hrozne ako sa maju podobní ľudia potom spoznať ? :D
a tie minulé životy, tiež si myslím že je to blbosť,... čo bolo , bolo a čo je teraz je teraz :)
a inak moj problem je aj v tom že nevyzeram na svoj vek, ale mladšie, možno preto sa mi nikto neprihovori :D

Nero_68

inak ludia nechapem co tu riesite minule zivoty a podobne veci :) myslim si, ze to sa iba snazite vsemoznym sposobom ospravedlnit vas terajsi stav, no mozno sa mylim :)

eva321: jasne ze sme citlivi a tuzime po laske, ved sme take iste ludske bytosti ako ty alebo ktokolvek iny :)

milli11: mam tiez podobny problem, tiez sa ma v jednom kuse niekto vypytuje ze co mi je, co som taky bez nalady a co im mam povedat? ze som beznadejne osamely a najradsej by som si to hodil? :( potom si vsetci myslia ze nemam nikoho rad atd atd.

kvetinka25: ja som z okresu ZM :)

inak baby musim sa priznat, ze stale nedokazem pochopit ako vy mozte mat takyto problem ako ja, ved staci sa trochu nahodit, niekam prist, trochu sa pousmiat alebo zavrtet zadkom (dufam ze som to nenapisal nejako primitivne a urazlivo) a hned je okolo vas milion muzov. My to mame ovela tazsie, to my musime v jednom kuse za niekym doliezat, pozyvat, pytat sa a pod. My sa potom citime ako idioti ked nas niekto odbyje a trapime sa ked sa na nas nakoniec vykaslu :(

snehuliatko

kvetinka, nelám si hlavu, viem aj o takých, ktoré majú už po tridsiatke a sú samé, bývajú s rodičmi ešte aj s dieťaťom na krku (nehovorím o sebe našťastie :D) takže nič nie je také zlé ako sa zdá vždy sa nájdu ľudia, čo sú na tom horšie hlavu hore ;)
a čo sa týka toho sexu tak to že si ho ešte nemala nie je žiadna vada takže mindráky bokom a hlavu hore devenko :)
ale zas verím ti že ti ten vzťah chýba no neostáva nič len chodiť veľa do spoločnosti a postretávať nových ľudí tak vypni PC a padaj dade do mesta :D