Mam domace vazenie a som dospela! Ako na rodicov?

Príspevok v téme: Mam domace vazenie a som dospela! Ako na rodicov?
pomber

Urobila som jednu chybu pred rokom! a teraz mi na to prisli a dali mi zakaz vychadzok vecer.Musim byt doma do 19!!!!! Vsetci kamarati chodia von neskor a ja chcem snimi.Neviem ako im mam vysvetlit ze chybu som olutovala, poucila sa z nej a viac to neuroim.Nechcem si nicit leto pre moju hlupost z pred roka.Mrzi ma to a neda sa snimi vyjednavat.Popri tom vedia ze ja som typ cloveka kt. ked je zavrety medzi 4 stenami tak blazniem.Co by na vas ako na rodiscov naozaj zabralo?Nemam az takych prisnych rodicov.Prvy krat mam vazenie.Kazda rada je cenna rada dakujem.

anjelik9

a ked kradnes veci aby si si pokryla svoje nechcené výdavky čo čakáš keby predáš svoje veci to ešte pochopím ale matkine šak to je od začiatku jasné že jedného krásneho dňa na to príde dá ti to poriadne vyžrať a keby si bola fakt dospelá a nielen na papieri tak by si to riešila inak

petrisorka

to co napisala Dzana plati aj v usporiadanych rodinach (troska v miernejsej forme). U nas vzdy platilo heslo ked sa ti nepaci dvere mas otvorene. A dobre ti moji rodicia urobili, vychovavali nas prisne, ale spravodlivo. Som im za to vdacna, lebo viem, ako to chodi. A v zivote by osm si nedovolila zobrat nasim co i len cent, nie to vyrobit fakturu na 200 eur a potom ukradnut retiazky a este sa citit dotknuta ked mi za to daju rodicia polovicne zaracha. Ovecka neviem si predstavit, ako by si si ty vymahala pravo od rodicov aby sa o Teba starali. Fuj to je hnus a uplna neucta k rodicom. nechutne kam tento svet speje s takouto mladezou. (btw. aj ja mam 26)

Mrska Silvuska

owecka...nuz moja pekna, 26 mas papierovo, rozumovo 16....a to som ti echt pridala....viď komenty po tebe....neobuvam sa do teba, napisala som vlastny nazor. a nie, nie je podla mna normalne okradnut vlastneho rodica, kydat na neho, a nechat si radit chujoviny typu ako sa rodicia MUSIA starat o svoje deti do 25tky....
kazdy z nas musi jedine raz zomriet...inak nemusis nic...
a zlata owecka, aky moralny narok ma podla teba mama tej dievciny? ked dievcina ma moralny narok na POVINNU starostlivost od mamy, narok na co ma mama?
ty asi este byvas u rodicov....ak ano, uprimne ich lutujem...

DzanaFX

0vecka, bohužiaľ, máš veľmi skreslené predstavy o živote...Ty si zrejme vyrástla v dobre rodine...Nie o každého je postarané...Mňa otec naučil - máš 18, tak vypadni a nežobri...Neviem, ako to bolo u Teba, ale už dávno neplatí to, čo je v zákone...

petrisorka

@ ovecka

jaj moja mila to keby som v 18tke ja povedala rodicom, tak mi vezmu kluce od bytu a pobalia mi moje veci (rozumej kupene za moje peniaze, nie ich) a dovidenia, mozem sa stazovat aj na lamparni.
To uz tu akoze nikto nema uctu k vlastnym rodicom?!!!

0vecka

2 Mrska Silvuska najprv sa ukludni... a preco by ju stari nemali zivit ak ma na to pravny a podla mna aj moralny narok...

a neviem preco sa do mna obuvas mam 26 rokov a co ma byt?

Mrska Silvuska

flegma...ake ticho tu ostalo))) asi naozaj nie sme normalne a ostatni to tu s nami "zabalili" :-DD
...alebo že by nad tym zacali trochen uvazovat..???)))

petrisorka

pomber, jaj ty bud rada, ze si obstala so zaracha, aj to len polovicnym, lebo do 19:00 stihnes ist aj na kupko s kamoskami a ine cinnosti, ktore za to stoja.
Za to co si urobila, musis niest nasledky. Tvoja mama je Tvoj sudca a ma na to plne pravo. Prijmi ten trest. Sekaj dobrotu, mame aj tak budes mozno o tyzden- dva liezt vecer na nervy. Ale ty si to ani neuvedomujes, ale to co si ty sposobila jej sa neda odpustit. Oklamala si ju a aj okradla , to je jednoznacna a mozno aj trvala strata dovery. Matka musi byt z Teba poriadne sklamana a musi sa za Teba hanbit. A ty si ani nie ochotna prijat trest, ktory Ti dala? Je to neskutocne sebecke a urcite nedospele. Ale na to prides az neskor. Bud rada, ze mas rodicov akych mas, iny rodic by ta uz mozno davno vystahoval. Skor by si mala riesit, ako to odcinit, a nie trapnosti typu neviem byt doma po 19:00 hod lebo moji kamarati chodia von az potom. Sa cudujem, ze sa vies na seba pozriet do zrkadla!

3nttt

pises ze si dospela ale nejsi.uz len tvoj pristup hovori za vsetko. beries to len z materialnej stranky,ze si ukradla naramok a bla bla aby si mohla zapaltit 200eurovu fakturu a bla bla... proste si uplne bezcharakterne okradla vlastnu mamu pre svoju nezodpovednost, pohodlnost a lenivost. a este si chudatko lebo mama ta pusti von len do 19tej. len ty bud rada aku mas "maku" mamu.