Mam domace vazenie a som dospela! Ako na rodicov?

Príspevok v téme: Mam domace vazenie a som dospela! Ako na rodicov?
pomber

Urobila som jednu chybu pred rokom! a teraz mi na to prisli a dali mi zakaz vychadzok vecer.Musim byt doma do 19!!!!! Vsetci kamarati chodia von neskor a ja chcem snimi.Neviem ako im mam vysvetlit ze chybu som olutovala, poucila sa z nej a viac to neuroim.Nechcem si nicit leto pre moju hlupost z pred roka.Mrzi ma to a neda sa snimi vyjednavat.Popri tom vedia ze ja som typ cloveka kt. ked je zavrety medzi 4 stenami tak blazniem.Co by na vas ako na rodiscov naozaj zabralo?Nemam az takych prisnych rodicov.Prvy krat mam vazenie.Kazda rada je cenna rada dakujem.

flegma

silvuska - to skor ja si tu pripadam nenormalna, lebo byt doma do 19tej podla mna nie je ziadne "vazenie" a pokazene leto... ja zistit, ze ma okradlo vlastne decko a rok mi to tajilo, tak schyta aj nejaku vychovnu a nutene domace prace :D

Mrska Silvuska

flegma - dakujem...uz som mala pocit, ze som asi jedina (NE?)normalna....
a dzana - spravny postreh...nech dievcina skusi "ist sama za seba"....potom nech nam napise, ako to zvladla...cca po pol roku osamostatnenia sa...
neodsudzujem tuto dievcinu (aj ked to tak moze vyzerat), beriem to ako mladost pochabost, ale ked sa ohanate vsetci tou dospelostou, tak so vsetkym, co k dospelosti patri, cize okrem ineho zodpovednost a samostatnost...
ak chces inym radit a inych sudit, musis vediet sa najprv vzit do ich kože...a bohuzial niekktore veci prezit sam na tej svojej vlastnej koži...

DzanaFX

flegma do výšky retiazky OK, nech vráti, čo spáchala, ale ona to poňala, ako keby mama ju chcela cucať niekoľko mesiacov, zdá sa mi, že je to trošku zaujatý postoj, chcela by som si vypočuť jej mamu....

Áno nech spláca, čo urobila, nech si to pekne odpyká a nech jej to prosím nikto nedáva rady typu si dospelá, rob čo chceš...

Tak fajn zbaľ si veci, plať si nájom, plať si jedlo, plať si cestovné a veci do školy, ak študuješ, plať si lieky a iné bežné výdavky...A potom uvidíme, či nebolo domáce väzenie lepším východiskom :-)

flegma

a preco by ju mama nemohla "cucat" ci jak ste to nazvali? zrejme ten naramok a retiazka mali vacsiu hodnotu ako spominana 200,- faktura, tak ma pravo na nahradu...
a suhlasim so silvuskou

Mrska Silvuska

suhlas s Dzana...pokial je plnoleta,moze poziadat sud, aby jej bolo vyzivne vyplacane na jej ucet, resp. do jej ruk...ked uz tu riesite peniaze...pretoze prvotny problem je nedovera mamy voci dcere..ktora bohuzial z niecoho prameni...vsetci robime chyby, ale treba ich vediet nielen priznat, ale aj napravat...

Mrska Silvuska

owecka....rodicia sa o nu musia starat do jej 25tky? zo zakona mozno, ale soráč, starat sa do 25tky o decko, ktore ma okradne, OK...v tom pripade aj to decko nieco MUSI..nie???mi chces povedat, ze pokial ja ako dieta svojich rodicov ich budem napr. okradat, psychicky deptat, a podobne, nevadi, ved ONI maju povinnost...a hahaha nad tym, vyhrazat sa vrazdou...zlato, kde zijes?
predpokladam, ze tvoj vek je pribuzny veku dievcinky..to jedine tvoju sprostost ospravedlnuje...pokial sa decko vyhraza rodicom vrazdou, logicky je ich povinnost to decko udat, nie? ved budu branit vlastny zivot..
toto su uz take extremne rady...a tak priblble, ze ja nemam slov.
mile dievcene, dospele ste papierovo, dospele ste, co sa sexu tyka, dospele ste, co sa tyka vasich prav, ale do prdele preco nie ste dospele v tom, ako niest za svoje konania nasledky?

DzanaFX

Áno, s tými peniazmi nech si dupne, mama ju nemôže takto cucať...To je pravda, ale stále je to riešiteľná situácia...Len treba vedieť ako na to...Až to ani vtedy nebude OK, môže odísť...Ale nemá to za potrebu podľa mňa...A nech si zriadi účet a peniaze si dá posielať tam a môže jej mamka hovoriť, že jej to vezme koľko chce :-)

DzanaFX

No 0vecka, vieš ako je to napr. so mnou...Mám 21 a som preč z domu a nikto sa o mňa nestaral, tak a mohla som sa vyhrážať :-)..

ale je úplná somarina radiť mladej slečne aby ušla z domu pre jeden zákaz...

alibi

nepisem tuto radu kvoli blbemu domacemu vazeniu ale kvoli tomu ostatnemu co pisala.. a ma slobodu ked je nestastna nech odide neviem preco by mal clovek zit tak ako sa mu nepaci ked zivot je taky kratky.

0vecka

lol take ze pokial zije pod ich strechov tak musi posluchat neplati.. rodicia sa musia o nu do 25ky starat pokial sa nevie o seba sama postarat a to sa im kludne moze aj vyhrazat vrazdou...