Keď láska zabíja

Príspevok v téme: Keď láska zabíja
napochybach

mám veľký problém,zabíja ma láska,resp vzťah,ktorí mám.
Chodím už s frajerom dlho ,vyzerá to byť vážne,resp vyzeralo.Teraz si vsak s nim nedokazem absolútne predstaviť manželstvo,svadbu,deti,a pod.
Ľúbim ho svojím spôsobom,on mna zbožnuje,lenže ja vidím na nom také chyby,ktoré sa nedajú podla mna tolerovat,mali sme zlé obdobie po pol roku vztahu,ale teraz je to uz relatívne dobre,lenze teraz som s nim bola na dovolenke na tyzden pri mori,a zistila som,ze by som s nim asi nedokazala zit pod jednou strechou,beriem ho akosi inak,ako priatela najlepsieho,ako cloveka ,ktoremu vsetko povedat(on vsak mne nic nevravi,vsetko si nechava pre seba-ma tazke psychicke problemy,ja nie -ale pri nom zacinam akosi stracat podu pod nohami,)dokym som s nim nebola,neprekvitala som stastim ,ale odkedy som s nim,moje zdravie najma psychicke sa podlomilo,nici mi zivot,ale pritom ho neskutocne milujem,co mam preboha robiť ?poradte mi,..a ak neviete odpovedat ,tak prepacte potrebovala som sa len vypisat z toho zialu :(:(:(ktori mam

napochybach

veronika teraz uz s nim nie si ?ani nevies,co je s nim?
ze vracal krv ?to z nervov ?az tak ?preboha :O:O to sa da ?to som netusila,aky mal on povod tych stavov ?ak smies nacrtnut ?
moj to ma z blbeho rodinneho zazemia,velmi blbeho ...

no ja ho neprehovorim asi na nic,ani na psychologa,nie to este lieky,ma brat lieky na vysoky tlak ani tie neberie ,takze na toto urcite nie
ale on toto nema vzdy,tie tazkosti,len proste ...niekedy ...raz ano,raz nie ..najhorsie je ,ze aj mna sa uz tazkosti chytaju,ty si asi bola taka,ze sa ta to nechytilo,horsie je to so mnou,on to prenasa dostatocne na mna ...celu jeho psychiku posramotenu ..a mna to ubíja,ale zase ho mam rada .::(:(

Veronika_27

hrhrhr... máš pravdu, nereaguje na moje sťažnosti, ked mi niečo je, lenže to nerobil ani vtedy, vždy riešil iba to, čo bolo jemu, ja som sa ním zakaždým zapodievala a riešila som, akoby som mu mohla pomôcť, no pomoci nebolo... časom som prišla na to, že na bolesti, závrate a všetko sa sťažuje preto, aby som mu venovala svoju pozornosť, ľútosť.... ked som s tým prestala, prestali aj jeho závrate....

napochybách... on mal na začiatku také stavy, že mal silné závrate, vracal krv :/ všetko z nervozity a preto, aby ma upútal... u nás ale bolo iné, že on navštevoval psychiatričku a bral lieky, ked zmenil myšlienky, začalo sa mu lepšiť.... fakt ani tebe nepomôže, ani jemu, ked bude non-stop riešiť bolesti, to je jedno aké... iba sa viac zavrtava do svojho problému, ak mu chceš pomôcť, prehovor ho na doktora :) aspoň nech sa vykecá, nemusí brať hned lieky, ale aj to bude pokrok, že sa o tom pozhovára s odborníkom

napochybach

niekedy sa mi zda,ze to uz neunesiem:(
a zase a zase !!:(:(
stale dokola to iste,jeden den dobre,vysmiaty je,na druhy den ma nervy zase -z nicoho nič :(:( a sprava sa aj tak kiu mne,
pride mi ako "schizofrenik "
jeden den cihy,na druhy den hota ...

napochybach

hrhrhrh prosim ta mohla by si mi viac trosku opisat ten tvoj vztah ?tiez si mala taketo problemy s partnerom?tiez on ma tazke pychicke problemy ?a tiez si to trpela ?ttrpela si prenho?prosim ,vysvetli mi to trosku viac ,ak teda mozes ,forum je anonymne...len to tak nacrtni ..
uz si od neho prec ?

ja viem,ze mozno ma tak zamotkava,ale co ja viem,nemyslim si to,lebo ho poznam,a on mi naozaj pripada ze je do mna az prehnane zblazneny,strasne sa upol na mna,lebo vlastne nikoho ineho ani nema

hrhrhr

napochybach - ale najhoršie je asi na tom to,že je na mna strasne naviazani..hovori o nas,akoby sme sa isli teraz brat :(:(:(

-chce si ta tym mozno udrzat...lebo ma pocit aj on..ze ho chces asi opustit..a tymto ta zmotkava,..ae zase nemusim mat pravdu

hrhrhr

veronika_27 - neviem ako ty, lebo ja som mala podobne, ignorovala som ho-tie jeho nalady, rozmary a nakonec sa to otocilo proti mne a ked mne daco fakt bolo..tak mi nepomohol....a ignoroval ma..tak ako ja tie jeho stale trvajuce nalady...

napochybach

ale najhoršie je asi na tom to,že je na mna strasne naviazani..hovori o nas,akoby sme sa isli teraz brat :(:(:(

napochybach

kukucko
pre neho to bude zahuba ,ak ho necham,lebo on si nedokaze predstavit inu zenu,okre mna,je mnou mierne posadnuty,kazdu chvilkku mi pise sms,vola,a ked sa neozvem dlhsie ako dve hodky,tak mi vyvolava,co robim,ci mi nieco nie je,posadnuty tym je,aby sa mi nic nestalo,stara sa o mna ako o oko v hlave,az prilis ..aj na tej dovolenke,som nic ine nepocula,len " si v pohode,je vsetko OK ?" nic viac ...

dnes prva otazka,ked mi volala ." co sa nehlasis tak dlho" ?

on si nepriznava,ze ma problemi psychicke :(:(
to je to najhorsie,chcem,aby sa liecil na psychiatrioio,aby si nejake lieky vybavil-ved on nie je blazon,on ma len problemy,ako slabsi clovek v dnesnom svete a plus pri jeho problemoch sa ani necudujem,ze je tak na tom,ako je...

mam ho velmi rada ,lebo moj prvy a myslim,ze si lepsieho nenajdem...

ako si spravne poznamenala,ja som slaby jedinec,mozno slabsi este aj ako on,a uiz aj ja uzacinam mat taketo problemy psychicke,ako on,"nakazil ma nimi" .,tiez ma vselico boli,tiez som mrzuta velakrat a tak,ale ja toto nehccem v zivote,nechcem celozivotne trapenie po jeho boku,ale neviem,ako sa prepana mam odlubit od neho ?pre neho to bude rana pod pas,ktoru mi nikdy nezabudne

kukucko

Ked ho mas tak velmi rada, zmier sa s tym, aky je. Pokial sa nebude liecit na psychiatrii, tieto nalady mu ostanu navzdy. Tu uz jemu asi nepomoze ani prostredie priatelov a lasky. Je to proste hlboho v jeho dusi, to nie je uz len o tom, ze ho nieco trapi a ked sa vyrozprava tak to prejde. To je fatalna porucha osobnosti, jeho myslenia, pod vplyvom narusenej oblasti nalad.
Najvacsim problemom pre Teba je vsak to, ze i Ty si slaba povaha a potrebujes mat priatela, co Ti bude dodavat energiu zit, co Ta bude naplnat prijemnymi pocitmi a preto sa vazne zamysli nad tym, ci podstupis pre lasku mozno celozivotne trapenie. Ak by si ho opustila, casom si najdes ineho a mozno budes stastna. Co sa vsak stane s nim. Mozno ho to zahubi. Nebol by prvy a ani posledny. To uz je zivotna smola. A mozno to cele vcas pochopi a da sa na liecbu.